Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 kak je prošo prviii majjjjj????

Go down 
+2
hawk
sandra
6 posters
AuthorMessage
sandra

sandra


Number of posts : 96
Age : 34
Registration date : 2008-03-23

kak je prošo prviii majjjjj???? Empty
PostSubject: kak je prošo prviii majjjjj????   kak je prošo prviii majjjjj???? Icon_minitimeFri 2 May - 10:28:29

ajde kad ispari sav alkohol iz vas voljela bi ćut dvi tri rići kak vam je bilo jučer... znam da je sigurno bilo super, al oću neke zgode i nezgode... Exclamation i zapravo samo da se uvjerim da ste svi živi i zdravi... kak je prošo prviii majjjjj???? 78802
Back to top Go down
hawk

hawk


Number of posts : 26
Lokacija : Split
Registration date : 2008-04-24

kak je prošo prviii majjjjj???? Empty
PostSubject: Re: kak je prošo prviii majjjjj????   kak je prošo prviii majjjjj???? Icon_minitimeFri 2 May - 15:54:14

u đardinu!
Back to top Go down
Gost
Guest




kak je prošo prviii majjjjj???? Empty
PostSubject: Re: kak je prošo prviii majjjjj????   kak je prošo prviii majjjjj???? Icon_minitimeFri 2 May - 21:39:46

evo zivi jesmo, istina jedva kad se sitin onog tankera kak je prošo prviii majjjjj???? 846390 zdravi manje vise, posljedice ce se vidit jos par dana, kako na kome.... Sleep

evo pokusat cu prikazat ugodjaj, citiram Milu: "picka!!! konjak!!! picke distese!!! konjak!! (dezurni: pickeee!!! prolio san konjak!!) konjak!!!! kojoti!!! pickeeeee!!! konjak!!....tu negdi je kroz sator proletila neman pantagana od po metra ili kojot mozda, onda se nastavlja picka!!!!.......

inace po nasen nan adminu Afro je uspijo udrit "kamenom o glavu2


kak je prošo prviii majjjjj???? 964374 kak je prošo prviii majjjjj???? 964374
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

kak je prošo prviii majjjjj???? Empty
PostSubject: Re: kak je prošo prviii majjjjj????   kak je prošo prviii majjjjj???? Icon_minitimeFri 2 May - 21:57:22

eeeeeeeeeeeee zivi smo iako ne bas zdravi ali nema veze.ja cu dodat jos nesto sa ove kak je prošo prviii majjjjj???? 78802 dite.kad smo krenili u 5 vrime nije bilo lose ali nakon sta smo se makli 500 m od obale pocelo je jugo i staroga me je odma uvatili panika.zva nas je na mob da se vratimo ali da se mi vratimo ma nema sanse makar bili valovi od 5 metara.na brac smo dosli totalno mokri ali sa svim clanovima posade sta je najvaznije.e onda pocinje lokanje u ranim jutarnjim satima tako da je piva jako brzo nestala.e moramo rec da smo uvatili 3 kg arbuna i skrpina tako da nam je rucak bia vrhunski.e ona pantagana.kako mi je srce stala.prvo je nesto pocelo suskat kad odjednom velika sjena.ma bila je to pantagana od sigurno 50 kg.eto zasad je to to,a uskoro cu stavit i koju sliku ali samo one normalne,a to su 2-3 od 100 kak je prošo prviii majjjjj???? 78802 kak je prošo prviii majjjjj???? 78802 affraid kak je prošo prviii majjjjj???? 846390 kak je prošo prviii majjjjj???? 78802 kak je prošo prviii majjjjj???? 846390


Last edited by Afro Galeb on Sat 3 May - 0:50:01; edited 1 time in total
Back to top Go down
vilibor




Number of posts : 176
Lokacija : j***čka obala
Registration date : 2008-04-19

kak je prošo prviii majjjjj???? Empty
PostSubject: Re: kak je prošo prviii majjjjj????   kak je prošo prviii majjjjj???? Icon_minitimeFri 2 May - 23:23:43

ja cu samo rec da je debeli stipe zamalo zapalio brod i diga sve u zrak affraid kak je prošo prviii majjjjj???? 413287 kak je prošo prviii majjjjj???? 153191 kak je prošo prviii majjjjj???? 964374 kak je prošo prviii majjjjj???? 964374 kak je prošo prviii majjjjj???? 964374 kak je prošo prviii majjjjj???? 645901

dogodilo se sljedeće: kad je iša ložit vatru on je ka pametan iša malo polit sa benzinon iz rezervara( a bilo je unutra skoro 20l) i kad je naposljetku užga vatru ona se prosirila odma na spremnik i zamalo je plania i brod koji je bija odma blizu, sam bog zna kako sve nije odma i eksplodiralo(budala ima više sriće nego pameti ili...sreća prati pijane budale...ali stipe uopce ne pije scratch hmm).
srecom odma su se sitili i bacili goreći spremnik u cetinu tako da je nasta mini ekoloski incident u ovon inače parku prirode ili tako nesto.

inace stipe je pravi kapiitan nema sta dovoljno je da se sitin proslog lita i cehinje kojoj je zamalo otpila prste kak je prošo prviii majjjjj???? 846390 pa slomljenog vesla, zabivanja broda u stinu, nasukavanja njega i dzondzia, borbe s celinarima i zalivanja pente dok ne crkne, kidanja criva i pucanja stikova

koji kralj od jadranskog mora kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 1257 kak je prošo prviii majjjjj???? 817489 kak je prošo prviii majjjjj???? 817489 kak je prošo prviii majjjjj???? 817489 kak je prošo prviii majjjjj???? 817489
Back to top Go down
sandra

sandra


Number of posts : 96
Age : 34
Registration date : 2008-03-23

kak je prošo prviii majjjjj???? Empty
PostSubject: Re: kak je prošo prviii majjjjj????   kak je prošo prviii majjjjj???? Icon_minitimeSat 3 May - 13:20:06

lepo lepo, sve u svemu bilo vam je jebeno... to mi je uvijek bilo žao kaj se to u zagrebu ne slavi baš pretjerano... nije takav običaj... ono nabaci se neka roštiljada i cuganje... niš spešl... kad sam bila na rabu prije par godina, bogte dole je dernek...
Back to top Go down
Gost
Guest




kak je prošo prviii majjjjj???? Empty
PostSubject: Re: kak je prošo prviii majjjjj????   kak je prošo prviii majjjjj???? Icon_minitimeWed 7 May - 15:40:11

pekny halan wrote:
(dezurni: pickeee!!! prolio san konjak!!)


kak je prošo prviii majjjjj???? 964374 kak je prošo prviii majjjjj???? 964374

al san i ja nedi bia za prvi maja?!?! scratch
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

kak je prošo prviii majjjjj???? Empty
PostSubject: Re: kak je prošo prviii majjjjj????   kak je prošo prviii majjjjj???? Icon_minitimeWed 7 May - 19:29:10

dezurni_galeb wrote:
pekny halan wrote:
(dezurni: pickeee!!! prolio san konjak!!)


kak je prošo prviii majjjjj???? 964374 kak je prošo prviii majjjjj???? 964374

al san i ja nedi bia za prvi maja?!?! scratch

brijem da jesi... scratch
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
mime21

mime21


Number of posts : 99
Age : 35
Registration date : 2008-03-23

kak je prošo prviii majjjjj???? Empty
PostSubject: Re: kak je prošo prviii majjjjj????   kak je prošo prviii majjjjj???? Icon_minitimeThu 8 May - 13:35:03

.e ona pantagana.kako mi je srce stala.prvo je nesto pocelo suskat kad odjednom velika sjena.ma bila je to pantagana od sigurno 50 kg.eto zasad je to to,a uskoro cu stavit i koju sliku ali samo one normalne,a to su 2-3 od 100 kak je prošo prviii majjjjj???? 78802 kak je prošo prviii majjjjj???? 78802 affraid kak je prošo prviii majjjjj???? 846390 kak je prošo prviii majjjjj???? 78802 kak je prošo prviii majjjjj???? 846390[/quote]

afro je iskocija iz vrice ka zadnja picka
Back to top Go down
Sponsored content





kak je prošo prviii majjjjj???? Empty
PostSubject: Re: kak je prošo prviii majjjjj????   kak je prošo prviii majjjjj???? Icon_minitime

Back to top Go down
 
kak je prošo prviii majjjjj????
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: o svemu pomalo :: opca diskusija-
Jump to: