Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitimeSun 23 Mar - 15:55:16

Čehinje na ljetovanje dolaze samo u Dalmaciju jer je u Istri ipak skupo (tamo odlaze Austrijanke i Talijanke) pa su ljeti sve dalmatinske plaže pune Čehinja. One su vrlo dobre ženske, marka u svojoj klasi. Imaju malo kožu crveniju nego što bi trebale jer nisu navikle na sunce, ali sve ostalo na njima je O.K. Izgledaju sexy, imaju dobro tijelo i što je najvažnije u pravilu imaju VEEEEEEEELIKE SISE iliti po domaći dinje. Daju se jebat, padaju na glupe spike, s njima možete izlaziti cijelo ljeto ako su tu, ali kada po u natrag doma u Češku neće vam dati broj telefona niti adresu. Ako je sretnete i sljedećeg ljeta uopće vam se neće javiti jer ste vi za nju bili samo prolazna avantura, sezonski jebač s mora. Čehinje su lijek za dušu i tijelo. Čehinje su melem uništene Dalmacije. Stari, Čehinje su zakon.


5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) R_xd37v5agoi654g01ev3q
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: Re: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitimeSun 23 Mar - 15:57:32

aaauuuu kakve sam ja ceske dinje vidio....mamma mia! geek

ona moja zadnja je imala prilicne Cool
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: Re: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitimeSun 23 Mar - 17:00:49

ovo nebi ni ja lipse napisa, lito nebi bilo lito da nema cehinja, i ako neko kaze da nemore zbarit cehinju jer ne razumi ceski, sere, Cehinje ne pricaju, one se simiju i gledaju, a kad izvadis obodnicu (more i muzgej ala znaju...) ili kosmeja iz mora, mos birat koju ces, samo se triba pravit da je kosmej jak i da mu jedva drzis klisca Laughing
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: Re: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitimeSun 23 Mar - 17:34:18

pekny halan wrote:
ovo nebi ni ja lipse napisa, lito nebi bilo lito da nema cehinja, i ako neko kaze da nemore zbarit cehinju jer ne razumi ceski, sere, Cehinje ne pricaju, one se simiju i gledaju, a kad izvadis obodnicu (more i muzgej ala znaju...) ili kosmeja iz mora, mos birat koju ces, samo se triba pravit da je kosmej jak i da mu jedva drzis klisca Laughing

sto ce bit tek s nasima kad udjemo u europsku... lol!
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Jozo Pl. Marsonija

Jozo Pl. Marsonija


Number of posts : 13
Registration date : 2008-03-23

5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: Re: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitimeSun 23 Mar - 17:42:11

Nisam nikad imao seksualno iskustvo s Čehinjama Crying or Very sad(možda zbog hercegovačko -bosansko- srpskih korijena tj ako sam i imao selo bilo je na vrhu neke planine ili u kamenu) , ali jedna Suzana iz osnovne škole je bila zaljubljena u mene, bila je lijepa i visoka, ali malčice glupava, ja sam joj pokazivao matematiku pa mi je njena mama Čehinja dala čokoladu. Ako to šta može značiti ovdje i podići mi rejting, ljubackao sam se s Indijkom.
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: Re: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitimeSun 23 Mar - 17:43:08

Jozo Pl. Marsonija wrote:
Ako to šta može značiti ovdje i podići mi rejting, ljubackao sam se s Indijkom.

Shocked

jeboteled....

jel' bila cemu? Very Happy
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
sandra

sandra


Number of posts : 96
Age : 34
Registration date : 2008-03-23

5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: Re: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitimeSun 23 Mar - 17:43:14

ja se stvarno pitam zasto sam se registrirala na ovaj forum Razz onak, imam osjecaj da cu slijedece ljeto i ja pocet nabacivat neke svoje tehnike cehinjama, kad ih tolko hvalite, mora da su stvarno jakooo dobre...
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: Re: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitimeSun 23 Mar - 17:44:24

sandra wrote:
ja se stvarno pitam zasto sam se registrirala na ovaj forum Razz onak, imam osjecaj da cu slijedece ljeto i ja pocet nabacivat neke svoje tehnike cehinjama, kad ih tolko hvalite, mora da su stvarno jakooo dobre...

nemamo mi nista ni protiv purgerica... Twisted Evil

otvori temu pa cemu se dotaknit i njih lol!
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Jozo Pl. Marsonija

Jozo Pl. Marsonija


Number of posts : 13
Registration date : 2008-03-23

5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: Re: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitimeSun 23 Mar - 17:51:26

Mile wrote:
Jozo Pl. Marsonija wrote:
Ako to šta može značiti ovdje i podići mi rejting, ljubackao sam se s Indijkom.

Shocked

jeboteled....

jel' bila cemu? Very Happy

Jedna od najlipših žena šta sam bia... to je bilo u Pragu u onom njihovom disku na 4 kata, ja sam bia toliko izblesiran da sam je samo ljubia i dira za bradavice(preko majice), a njen me prijatelj samo čudno gledao. Imao sam neku kapu na glavi i bradurinu i izvodia gluposti, a ona se samo smijala ...biserni zubi i tamna put...bolesno
Back to top Go down
Gost
Guest




5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: Re: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitimeSun 23 Mar - 17:52:29

Jozo Pl. Marsonija wrote:
Nisam nikad imao seksualno iskustvo s Čehinjama Crying or Very sad(možda zbog hercegovačko -bosansko- srpskih korijena tj ako sam i imao selo bilo je na vrhu neke planine ili u kamenu) , ali jedna Suzana iz osnovne škole je bila zaljubljena u mene, bila je lijepa i visoka, ali malčice glupava, ja sam joj pokazivao matematiku pa mi je njena mama Čehinja dala čokoladu. Ako to šta može značiti ovdje i podići mi rejting, ljubackao sam se s Indijkom.

ipak imas iskustvo sa Cehinjom, je da nije sexualno al i to je pocetak Laughing
da si bio stariji znao bi je cokolada zaprvo metafora, hehe, al stas niko se ne rodi naucen,
a ljubackanje s indijkom svakako podize rejting, ne znan kolko moran prvo probat pa da vidin Embarassed , ali mislin da se ne more usporedjivat sa jednon pravon Juznon Moravkom, ako nista ove druge mogu dobro popit
Back to top Go down
Jozo Pl. Marsonija

Jozo Pl. Marsonija


Number of posts : 13
Registration date : 2008-03-23

5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: Re: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitimeSun 23 Mar - 17:58:04

Jel to ''KAD SAM BIO U NOVOME SADU U NOVOME SADU JEBAO SAM VOJVOĐANKU MLADU VOJVOĐANKU MLaDU...'''? Pričaj nam o Moravki...
Back to top Go down
Sponsored content





5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Empty
PostSubject: Re: 5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)   5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...) Icon_minitime

Back to top Go down
 
5. Čehinja (Co To Jest, A Je To, Asti Gospe Uberi Joj Dinje...)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: Galebarenje :: galebarska kronika-
Jump to: