Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Euro ˙08 sluzbena rasprava!!

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeTue 20 May - 17:37:21

evo jos 18 dana i pocinje ludilo!! Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 413287 Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 413287

pa eto da zapocnemorasprave, pretpostavke, svadje i ostala sranja vezana za balun

nasi su, ka sta znate u grupi sa svabama, poljacima i austrijancima

polovica svaba su opet poljaci pa mi je tu mala zbrka, mislin ko tu koga jebe? confused


sad izbiljno, svabe su jake i mislin da ce nan radit najvise problema, ali nasi znaju odigrat protiv velikih pa imamo dosta sanse, svabe ce imat dodatni poticaj da nas se osvete za `98, al za kurac in to kad mi imamo stimca ko komentatora, taj ce ih ubit u pojam svojim dosadnin govorima, a bome i svih nas

poljaci su isto dosta jaki sta su pokazali igrama u zadnje vrime, i mogu bit dosta opasni, ali dobicemo ih, ovi imaju i dobre navijacice poznate ka Poljakinje

Austrijanci su picke i nemaju sanse, kratko i jasno, ni Mile in nebi puno pomoga


sad malo o nasima, prvo i najvaznije, nema Eduarda, i nadan se da ce nasi dobro snac bez njega, iako imamo jos odlicni napadaca on je taj koji je unosio "ugodjaj" da svaki tren more past gol, ostalidosta variraju sa formom pogotovo Olic



sad malo druga tema, di ce forumski galebovi pratit utakmice, imal kakvih planova ili ono di se zavrsi
ja cu kako sad stvari stoje bit u Espanje ili na plazi u Luci, nisan siguran jos, uglavnon znan da cu se dobro napit dobijali ili gubili Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 413287
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeTue 20 May - 17:41:59

Pekny Halan wrote:

sad malo druga tema, di ce forumski galebovi pratit utakmice, imal kakvih planova ili ono di se zavrsi
ja cu kako sad stvari stoje bit u Espanje ili na plazi u Luci, nisan siguran jos, uglavnon znan da cu se dobro napit dobijali ili gubili Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 413287

bilo je govora da ce se pijuckat kod dezurnog na selu...sa friziderom odma do televizije Smile
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeTue 20 May - 18:06:15

Mile wrote:


bilo je govora da ce se pijuckat kod dezurnog na selu...sa friziderom odma do televizije Smile

sta se tice toga, mislim da je najbolje..ali vidit cemo jos...jer jebeni je faks mater mu....

dalje...stimac opce nije dosadan...znan da bi bilo bolje da je tu Srecko Bogdan, al jebiga sad..staje tuje

nema straha sta nema Dudua (Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 964374) tu je Kalina I Rukavinic (Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 964374)

i necemo popusit ni jednu tekmu, al bome necemo ni dobit nista...tako da....idemo doma vec za par dana! eeeee cheers
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeTue 20 May - 19:13:48

po meni ce nasi sigurno proc skupinu.austrijance cemo napunit jerbo su najlosiji na prvenstvu i nema veze sta ce igrat na domacem terenu ako se uopce to moze nazvat domaci kad ce na stadionu bit 10 000 nasih ludaka koje ce predvodit dena.samo mi je za sta nema drle ali se nadam da ce u kvalifikacijama bit pozvan jer je on ipak najbolji huligan proteklog prvenstva.ajde sad ozbiljno.e satrat cemo austrijance.tu nema dvojbe.protiv njemaca nece bit lako jer po meni imaju najbolju repku od 1996.uz posteno sudenje mozemo ih dobit iako bi i x bia odlican.poljaci su nezgodni ali sa nasim veznim redom poljaci nemaju sanse.znaci prolazimo skupinu.po meni tu nema dvojbe Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 51888.dalje ce bit tesko ali ko zna.vise bi volia da nas zapadne jedan od 4-5 favorita prvenstva nego neka losija repka jerbo cemo se poznavajuci nas mentalitet opustit i lagano spusit.po meni ulazak u polufinale ne bi bilo neko veliko iznenadenje jerbo imamo najacu ekipu od 1998 i vrhunskog trenera.tako se ne bojim da ce bilic i ostali treneri repke vrhunski kondicijski pripremit repku sta nije bia slucaj na par proslih prvenstava.a nije se moglo bolje ni ocekivat od kranjcara,jozica i onog kretena otta barica popizdia.

evo sad moje misljenje ko bi triba bit u prvih 11 i zasto

GK-stipe pletikosa-nema dvojbe najbolji nas golman
DR-dario srna-triba bi igrat desnog beka jerbo corluku triba stavit ko centralnog obrambenog umisto onog razbijaca simunica.takoder srna u shaktara igra desnog beka i cesto ide prema naprid i to odraduje odlicno.nije uzalud kapetan
DL_danijel pranjic-proglasen je najboljim igracem heerenveena u protekloj sezoni.dobar u obrani i jos bolji u napadu
DC-vedran corluka-jedan od najboljih mladih obrambenih igraca u europi
DC-robert kovac-ima je i gresaka proteklu sezonu ali opet nemamo boljeg
ML-niko kranjcar-niko je kralj
MR-ivan rakitic-on jednostvno mora igrat u prvoj.ima odlican zadnji pas i vrhunski je izvodac slobodnjaka i kornera.
DMC-niko kovac-mozda nije oni stari niko ali opet on dize cilu momcad i pravi je voda ekipe
MC-luka modric-transfer od 26 miljona dovoljno govori kakav je to igrac odnosno igracina.po meni 1 od 5 najboljih veznjaka u europi
FC-mladen petric-u zadnje vrime je malo pa u formi ali virujem da ce bit pravi na euru
FC-ivica olic-reka sam svasta protiv njega ali opet triba se priznat da trpa golove i zasluzuje prvu

e sad di cu gledat balun odnosno lokat.a vjerovatno u kontre ili dezurnog.ipak bi rade u kontre da se mogu bacit u more kad zabijemo gol,a do tad ce i holke doc tako da bi se moga zabit gol i na jebodromu tijekom poluvrimena Laughing
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeTue 20 May - 22:15:10

ma kakvi...ne prolazimo skupinu...ka sta je i dezurni reka...niti cemo dobit nit izgubit....pa pakuj torbe! No
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeTue 20 May - 22:46:36

ma ne znan nasi koda se totalno saseru kad dodju na neko prvenstvo vako, i uvik sve sjebu
ja neman nikakva ocekivanja, al se nadan da cemo dobit bar jednu utakmicu pa da se mogu sa guston dobro opit

braca Kovac su definitivno na zalazu karijere i ne mogu vise davat ono sta su nekad davali, a ne vidin ko bi ih moga tu zaminit, jebiga, od 98-me nikako da se slozi cila ekipa kako triba, uvik vali ili napad, ili sredina lii obrana
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeTue 20 May - 23:52:53

...a dobro afro kad ti tako kazes..samo da pripomenem, kako ti to mislis da cemo Poljsku satrat?! Ovaj, Poljaci su u kvalifikacijama bili prvi u skupini, ostavivsi iza sebe portugalce, fince, srbe, belgijance...znaci ne zajebaju se...

mi se lagano ladimo i procitana nam je igra...

..ili pak njemacka...jebote svabe su dali 35 golova u kvalifikacijama (primili 7). Dobro, skupina im nije bila nesto zajebana, al opet.

Austrijanci...na domacem terenu, suci svirkaju za njih, jerbo nesme ispast da zarada bude sto veca i da se popije 300 hektolitra pive vise! Nisu na nikakvim natjecanjima vec par godina, napaljeni su i komodno mogu iznenadit!

A sta se tice navijanja...glasniji cemo mi bit u mene sa friziderom, nego tih par ijada sta ih bude rastrkano po stadijonu!
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 0:07:56

za poljake sam reka da su nezgodni ali ih pobjedujemo.je da su bili odlicni u kvalifikacijama ali i mi smo.protiv njemaca su nam sanse 50-50,a austrijanci stvarno nemaju sanse.ma kakva austrija o cemu pricas.jedino bi imali sansi da se igra sa skijama misto kopacki.

ma kakvih rastrkanih par iljada.protiv austrije ce bit 10 000,a ostale dvi utakmice po 5 000 mislim.i sigurno nece bit rastrkani
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 11:28:03

sta ti je Dezurni bit ce pun kurac nasih navijaca, siti se samo kvalifikacija
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 15:08:33

Pekny Halan wrote:
sta ti je Dezurni bit ce pun kurac nasih navijaca, siti se samo kvalifikacija

siti se svjeckog u njemackoj...navijaci su okolo stadijona, a ne toliko na stadijonu (ne kazem da ih nece bit!!)..sugavi i jebeni sponzori pokupe sve karte sta savez dobije od uefe i onda posalju svoje glupe biznismene na utakmice!! ne dizite mi tlak!

A afro nisan ni reka cemo popusit od austrijanaca, jer jebote onda u q...al dovoooljno smo glupi da ostanemo nerijeseno...a to bi znacia za nas poraz...
a nedaj boze da daju gol..onda smo najebali!

A mi smo zadnju utakmicu kvalitetnu odigrali sa englezima...sve posli toga je skart. jos kad nasi glupi novinari sve sjebu..ma daj..ko i svaki put!

Ali svejedno...mi pijemo , navijamo...i naravno uzet cemo zlato! cheers cheers samoo je jednoo u zivotu vrijednooo....
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 15:09:41

Afro Galeb wrote:


ma kakvih rastrkanih par iljada.protiv austrije ce bit 10 000,a ostale dvi utakmice po 5 000 mislim.i sigurno nece bit rastrkani

ee i zaboravia san...a sta ti je 10 000 nego par ijada!!
Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 964374
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 15:15:28

dezurni_galeb wrote:
Afro Galeb wrote:


ma kakvih rastrkanih par iljada.protiv austrije ce bit 10 000,a ostale dvi utakmice po 5 000 mislim.i sigurno nece bit rastrkani

ee i zaboravia san...a sta ti je 10 000 nego par ijada!!
Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 964374


Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 925286
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 15:59:59

Afro Galeb wrote:



Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 925286

glup si!
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 16:08:58

Dezurni seres, glasniji su nasih "par ijada" nego njihovih 5 puta vise, sta ce oni usrani austrijanci, derat ce se 5 minuti, onda zapivat jednu-dvi one kretenske tirolske pisme, onda ce in otpast grlo jer naravno nisu navikli na to, uljudni europljani, nasi vec istrenirani i znaju kako se to radi

da ne kazen kako ce zamucat ako in damo gol Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 700598
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 16:34:29

Pekny Halan wrote:
Dezurni seres, glasniji su nasih "par ijada" nego njihovih 5 puta vise, sta ce oni usrani austrijanci, derat ce se 5 minuti, onda zapivat jednu-dvi one kretenske tirolske pisme, onda ce in otpast grlo jer naravno nisu navikli na to, uljudni europljani, nasi vec istrenirani i znaju kako se to radi

da ne kazen kako ce zamucat ako in damo gol Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 700598
e i?!
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 16:37:46

dezurni_galeb wrote:

e i?!


sta ei? pa dokaza san da seres Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 645901

osin ako ne mislis na trafo sa EI jezgron ka oruzje za gadjat igrace sa stadijona Shocked
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 16:41:27

Pekny Halan wrote:
dezurni_galeb wrote:

e i?!


sta ei? pa dokaza san da seres Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 645901

osin ako ne mislis na trafo sa EI jezgron ka oruzje za gadjat igrace sa stadijona Shocked

cek malo!!!

Sta san to sra? nemoj da moran citirat sebe!

Jer vi serete!
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 17:01:38

ma ti seres!! u biti svi seremo samo sta ti seres jos malo vise
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 17:44:55

ne serite! popizdia

radie popijte koju za zivce! Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 27771


bili nasi glasni ili ne...vec ce se nac netko da sjebe....simunic,simic, kovac...mogucnosti su beskonacne Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 131802
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 18:06:58

za Caka Norrisa ne postoji beskonacno Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 131802

i vajalo bi popit koju mene kriza vata vec Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 314113
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 18:17:42

Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 700598 Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 909163
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 18:23:39

eto da se i slozimo u necem, kad se pije? Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 700598
Back to top Go down
Gost
Guest




Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeWed 21 May - 19:21:23

Pekny Halan wrote:
eto da se i slozimo u necem, kad se pije? Euro ˙08 sluzbena rasprava!! 700598
ja veceras par stelica...
Back to top Go down
vilibor




Number of posts : 176
Lokacija : j***čka obala
Registration date : 2008-04-19

Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeThu 22 May - 11:42:58

Pekny Halan wrote:
ma ti seres!! u biti svi seremo samo sta ti seres jos malo vise

dezurni najmanje sere a vi nemoje vise srat picka van se ogadila
Back to top Go down
vilibor




Number of posts : 176
Lokacija : j***čka obala
Registration date : 2008-04-19

Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitimeThu 22 May - 12:02:45

situacija je sljedeca: ako pobjedimo ostrajsko imamo sanse za proc a ako ne pobjedimo(sta je cak vjerojatnije_mislin da ce mo ostat 0-0) onda su sanse u kurcu tj nikakve...
moja prognoza:

hrvatsko-osterich 1-0 ili 0-0
hrvatsko-shvabsko 1-1 oli 0-0 oli 2-2 uglavnon remi
hrvatsko-poljsko sve je moguce ali najvjerojatnije remi...

uostalom bilic se ukaka ka i vecina ostalih pogotovo nakon debakla od tulipana i jorgovana (jorgovani su debitanti i juniori u tulipanskoj repki) pa se zbog radi toga igraju pripreme protiv ugara i moldavaca jedali dobijemo koju utakmicu i podignemo atmosferu...ipak nadam se da gresim i da cemo dobit austrijance kojima su najbolja dva igraca podrijetlom hrvati lol! ala brale i da cemo tako skupit pet bodova i konacno proc jebenu skupinu...
i dezurni je u pravu i ne serite jer na utakmice ide 80% kopiadi tj zene obitelji, menaderi i slicna sponzorska gamad( uostalom tasto ih nema na kvalifikacijskim utakmicama) i samo 20% pravih navijaca bude na stadionu a ostali su na trgovima i u pivo-kornerima.

cek dis aut:https://www.youtube.com/watch?v=_nUVjWuOOWs

kako se cuje par nasih nadjacaju sve nejebace https://www.youtube.com/watch?v=jGD6CzDq700

https://www.youtube.com/watch?v=40Eubjk9U7o&feature=related

e a ovo su navijaci https://www.youtube.com/watch?v=ksaGoNL-CL8&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=--gdcCpGJbA&feature=related neznaju stranci ca je navijanje

svi slikavaju kad prvi put vidu utivo https://www.youtube.com/watch?v=tkXFEOVbrYY&feature=related
Back to top Go down
Sponsored content





Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Empty
PostSubject: Re: Euro ˙08 sluzbena rasprava!!   Euro ˙08 sluzbena rasprava!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Euro ˙08 sluzbena rasprava!!
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: o svemu pomalo :: sport-
Jump to: