Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 afro, di si jebate?!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

afro, di si jebate?! Empty
PostSubject: afro, di si jebate?!   afro, di si jebate?! Icon_minitimeSat 28 Mar - 20:56:26

jesi prezivio sinocnu pijanku? Suspect
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

afro, di si jebate?! Empty
PostSubject: Re: afro, di si jebate?!   afro, di si jebate?! Icon_minitimeSat 28 Mar - 20:57:54

ili je netko nesto zbario? Twisted Evil
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

afro, di si jebate?! Empty
PostSubject: Re: afro, di si jebate?!   afro, di si jebate?! Icon_minitimeSun 29 Mar - 15:43:59

jedva sam prezivia i imam gadne posljedice...grlo buba,pluca bole,ne osjecam ni ruke ni noge i firba 38 sa 5 koja se dize iz minute u minutu...ne pijem do daljnjeg...kad ti kazem da ne mogu ni duvan zapalit onda ti je jasno koliko sam sjeban i nisam jea ima 2 dana,a sutra moram na edukaciju di ce nas testirat i tako... No ...bolje da sam ovo pisa u jadikovanju jel?...i jos mene zaboli bas u nedilju kad ne rade ljekarne,nemam di caj kupit,pa u 3pm... afro, di si jebate?! 344192
Back to top Go down
Gost
Guest




afro, di si jebate?! Empty
PostSubject: Re: afro, di si jebate?!   afro, di si jebate?! Icon_minitimeSun 29 Mar - 15:55:35

Afro Galeb wrote:
jedva sam prezivia i imam gadne posljedice...grlo buba,pluca bole,ne osjecam ni ruke ni noge i firba 38 sa 5 koja se dize iz minute u minutu...ne pijem do daljnjeg...kad ti kazem da ne mogu ni duvan zapalit onda ti je jasno koliko sam sjeban i nisam jea ima 2 dana,a sutra moram na edukaciju di ce nas testirat i tako... No ...bolje da sam ovo pisa u jadikovanju jel?...i jos mene zaboli bas u nedilju kad ne rade ljekarne,nemam di caj kupit,pa u 3pm... afro, di si jebate?! 344192

na trgu ti radi ona u onom prolazu lijevo od jelačića. doduse tretiraju te ko kriminalca pa govoris u neku ladicu. al radi.
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

afro, di si jebate?! Empty
PostSubject: Re: afro, di si jebate?!   afro, di si jebate?! Icon_minitimeMon 30 Mar - 0:28:26

afro ajde priboli to do uskrsa afro, di si jebate?! 700598
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Sponsored content





afro, di si jebate?! Empty
PostSubject: Re: afro, di si jebate?!   afro, di si jebate?! Icon_minitime

Back to top Go down
 
afro, di si jebate?!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: o svemu pomalo :: opca diskusija-
Jump to: