Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!! Empty
PostSubject: Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!!   Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!! Icon_minitimeWed 1 Apr - 16:25:47

sta je ovo sad??? No ...nista mi nije jasno u biti da jasno mi je da pojma nemam sta se ode dogada...mile pozeleni me,pozuti,posmedi ma mogu bit i roz sa bilim cvijeticima ali makni ovu plavu boju... popizdia
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!!   Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!! Icon_minitimeFri 3 Apr - 0:44:09

jel to radi boje dinama? Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!! 51888
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!!   Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!! Icon_minitimeFri 3 Apr - 22:23:37

kko cu se izbrisat sa ovog foruma???
Back to top Go down
Sponsored content





Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!!   Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jebemu sve koju pm je moje ime plave,a adminovo zelene boje...provokacija!!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: o svemu pomalo :: opca diskusija-
Jump to: