Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Podvodni ribolov-oprema

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeWed 26 Mar - 16:14:39

Evo sad cu se malo raspricat o opremi za podvodni ribolov.Ako mislite ubit koju nemam onda morate imat vrhunsku opremu i ulozit oko 5-6 tisuca kuna.Znaci prvo morate imati ,masku sirokog vidnog polja sa zatamljenim staklima (da vam riba ne vidi oci).Peraji bi bile idealne omerove (vojnicke boje) i dugog lista.Puska je idealna grande drvena ali je previse skupa (2000-2500 kn).Takoder odjelo zavisi o dobu godine u kojem lovite.Lite je dovoljno kratko odjelo,a zime bi ja preporucio sea arrow (7-10 mm) i naravno maskirno ali onih nijansi koji ce odgovarat terenu na kojem cete lovit.I jos sam zaboravia na kolut na pusci(najmanje 30 m).E to je oprema za lov zubataca,gofova,tunja.Nazalost tesko cete to ulovit u brackom kanalu nego se morate otisni na juzne strane otoka i imat puno strpljenja i biti skroz psihicki i fizicki spremni
Back to top Go down
mime21

mime21


Number of posts : 99
Age : 35
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeWed 26 Mar - 18:40:54

ajde afro ubia si puskom 2-3 riba pa sa tu nesto kenjas Laughing
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeWed 26 Mar - 19:44:25

mime21 wrote:
ajde afro ubia si puskom 2-3 riba pa sa tu nesto kenjas Laughing

Jure ne pizdi
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeWed 26 Mar - 20:14:44

afro je nas specijalist za ribarenje! Podvodni ribolov-oprema 248759

samo tako momak... Podvodni ribolov-oprema 27771
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeWed 26 Mar - 20:30:43

Mile wrote:
afro je nas specijalist za ribarenje! Podvodni ribolov-oprema 248759

samo tako momak... Podvodni ribolov-oprema 27771

fala admine na pohvalama
Back to top Go down
Gost
Guest




Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeWed 26 Mar - 22:00:41

daj amo koji link .. cijene odijela me zanimaju! nedi 5 mm meni dosta
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeWed 26 Mar - 23:52:33

dezurni_galeb wrote:
daj amo koji link .. cijene odijela me zanimaju! nedi 5 mm meni dosta



http://www.subfanatik.hr/index.php/hr/apnea_i_podvodni_ribolov/ronilacka_odijela
http://www.submania.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=113&Itemid=83
http://www.sea-arrow.com/index.php
http://www.omerdiving.com/
http://www.extreme.org.ba/ronjenje/oprema.html
http://www.cressi-sub.hr/
Back to top Go down
Gost
Guest




Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:05:00

Afro Galeb wrote:
dezurni_galeb wrote:
daj amo koji link .. cijene odijela me zanimaju! nedi 5 mm meni dosta



http://www.subfanatik.hr/index.php/hr/apnea_i_podvodni_ribolov/ronilacka_odijela
http://www.submania.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=113&Itemid=83
http://www.sea-arrow.com/index.php
http://www.omerdiving.com/
http://www.extreme.org.ba/ronjenje/oprema.html
http://www.cressi-sub.hr/

Podvodni ribolov-oprema 27771
Back to top Go down
Gost
Guest




Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:05:20

okay sad ti odma ides u profesionalne vode, ali ja tvrdim da ribu mos ubit i sa 800 kuna picasso puskon, maskon od 150Kn i najjobicnijim perajama, jer jednako ko oprema je vazno i znanje i iskustvo, a bome i prisutnost ribe i poznavanje lovista, za kujac ti je oprem od 3 ijade eura akos doc meni ispod kuce di je dno nabacno blato i ni knezova (vala kurcu) vise nema
oprema koju si nabroja je ipak za teske profije iliti natjecatelje, iako se ne bi bunio jel...ali kazen, iskusan ronijoc/ribolovac more ubit ribu i sa osnovnon opremom
Back to top Go down
Gost
Guest




Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:08:09

pekny halan wrote:
okay sad ti odma ides u profesionalne vode, ali ja tvrdim da ribu mos ubit i sa 800 kuna picasso puskon, maskon od 150Kn i najjobicnijim perajama, jer jednako ko oprema je vazno i znanje i iskustvo, a bome i prisutnost ribe i poznavanje lovista, za kujac ti je oprem od 3 ijade eura akos doc meni ispod kuce di je dno nabacno blato i ni knezova (vala kurcu) vise nema
oprema koju si nabroja je ipak za teske profije iliti natjecatelje, iako se ne bi bunio jel...ali kazen, iskusan ronijoc/ribolovac more ubit ribu i sa osnovnon opremom

ja san jedanput uvatia spara cim sam dosa i bacia tunju i to bez jeske,,,,bilo mi se zamrsilo pa sam ja to lipo bacia u more da jedan kraj odmrsin, i kad sam vadia zakacia san spara sa strane.... Cool

eto nije mi tribalo ni tih tvojjih 800 kn....djaba!
Back to top Go down
Gost
Guest




Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:10:13

dezurni_galeb wrote:
pekny halan wrote:
okay sad ti odma ides u profesionalne vode, ali ja tvrdim da ribu mos ubit i sa 800 kuna picasso puskon, maskon od 150Kn i najjobicnijim perajama, jer jednako ko oprema je vazno i znanje i iskustvo, a bome i prisutnost ribe i poznavanje lovista, za kujac ti je oprem od 3 ijade eura akos doc meni ispod kuce di je dno nabacno blato i ni knezova (vala kurcu) vise nema
oprema koju si nabroja je ipak za teske profije iliti natjecatelje, iako se ne bi bunio jel...ali kazen, iskusan ronijoc/ribolovac more ubit ribu i sa osnovnon opremom

ja san jedanput uvatia spara cim sam dosa i bacia tunju i to bez jeske,,,,bilo mi se zamrsilo pa sam ja to lipo bacia u more da jedan kraj odmrsin, i kad sam vadia zakacia san spara sa strane.... Cool

eto nije mi tribalo ni tih tvojjih 800 kn....djaba!

haha, znaci nisu kitovi jedini koji imaju cudne nacine samoubojstava scratch

edit: 800+150+peraje Podvodni ribolov-oprema 711692

a posto ode pricamo o podvodnon ribolovu puskon, pretostavljan da si gadja spara udicon, koju si prethodno izravna i onda je stavijo u pljucu jel Podvodni ribolov-oprema 846390


Last edited by pekny halan on Thu 27 Mar - 1:12:15; edited 1 time in total
Back to top Go down
Gost
Guest




Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:11:21

[quote="pekny halan"]
dezurni_galeb wrote:


haha, znaci nisu kitovi jedini koji imaju cudne nacine samoubojstava scratch

nisu! uleti tu i tamo koji ludi spar... pirat
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:12:01

pekny halan wrote:
okay sad ti odma ides u profesionalne vode, ali ja tvrdim da ribu mos ubit i sa 800 kuna picasso puskon, maskon od 150Kn i najjobicnijim perajama, jer jednako ko oprema je vazno i znanje i iskustvo, a bome i prisutnost ribe i poznavanje lovista, za kujac ti je oprem od 3 ijade eura akos doc meni ispod kuce di je dno nabacno blato i ni knezova (vala kurcu) vise nema
oprema koju si nabroja je ipak za teske profije iliti natjecatelje, iako se ne bi bunio jel...ali kazen, iskusan ronijoc/ribolovac more ubit ribu i sa osnovnon opremom

Tu si u pravu apsolutno ali ja sam pisa o lovu po otocima,a ne ovim nasim pustinjama od dna.I to da nije bitna oprema stoji ali ipak tesko ces ubit gofa sa puskom od amo rec 75 cm(odnit ce ti pusku)
Back to top Go down
Gost
Guest




Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:14:56

Afro Galeb wrote:
pekny halan wrote:
okay sad ti odma ides u profesionalne vode, ali ja tvrdim da ribu mos ubit i sa 800 kuna picasso puskon, maskon od 150Kn i najjobicnijim perajama, jer jednako ko oprema je vazno i znanje i iskustvo, a bome i prisutnost ribe i poznavanje lovista, za kujac ti je oprem od 3 ijade eura akos doc meni ispod kuce di je dno nabacno blato i ni knezova (vala kurcu) vise nema
oprema koju si nabroja je ipak za teske profije iliti natjecatelje, iako se ne bi bunio jel...ali kazen, iskusan ronijoc/ribolovac more ubit ribu i sa osnovnon opremom

Tu si u pravu apsolutno ali ja sam pisa o lovu po otocima,a ne ovim nasim pustinjama od dna.I to da nije bitna oprema stoji ali ipak tesko ces ubit gofa sa puskom od amo rec 75 cm(odnit ce ti pusku)

to je, al ja se ipak malo ogranicavan na ovo sta (ne)imamo ode, znaci komarce, arkaji, digod koji zubonja i tako, naravno da za mrcnu poput gofa i tunja triba bokun bolje opreme
Back to top Go down
mime21

mime21


Number of posts : 99
Age : 35
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:16:39

koji ste vi strasni ribolovci, a kladim se da niko nije uvatio u portu vise glamaca i balavica nego ja : Podvodni ribolov-oprema 84948
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:17:40

pekny halan wrote:
Afro Galeb wrote:
pekny halan wrote:
okay sad ti odma ides u profesionalne vode, ali ja tvrdim da ribu mos ubit i sa 800 kuna picasso puskon, maskon od 150Kn i najjobicnijim perajama, jer jednako ko oprema je vazno i znanje i iskustvo, a bome i prisutnost ribe i poznavanje lovista, za kujac ti je oprem od 3 ijade eura akos doc meni ispod kuce di je dno nabacno blato i ni knezova (vala kurcu) vise nema
oprema koju si nabroja je ipak za teske profije iliti natjecatelje, iako se ne bi bunio jel...ali kazen, iskusan ronijoc/ribolovac more ubit ribu i sa osnovnon opremom

Tu si u pravu apsolutno ali ja sam pisa o lovu po otocima,a ne ovim nasim pustinjama od dna.I to da nije bitna oprema stoji ali ipak tesko ces ubit gofa sa puskom od amo rec 75 cm(odnit ce ti pusku)

to je, al ja se ipak malo ogranicavan na ovo sta (ne)imamo ode, znaci komarce, arkaji, digod koji zubonja i tako, naravno da za mrcnu poput gofa i tunja triba bokun bolje opreme

Ali si ubia kojeg zubonju puskom.Ja ga nikad nisam ni vidia dok sam ronia
Back to top Go down
Gost
Guest




Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:22:41

Afro Galeb wrote:
pekny halan wrote:
Afro Galeb wrote:
pekny halan wrote:
okay sad ti odma ides u profesionalne vode, ali ja tvrdim da ribu mos ubit i sa 800 kuna picasso puskon, maskon od 150Kn i najjobicnijim perajama, jer jednako ko oprema je vazno i znanje i iskustvo, a bome i prisutnost ribe i poznavanje lovista, za kujac ti je oprem od 3 ijade eura akos doc meni ispod kuce di je dno nabacno blato i ni knezova (vala kurcu) vise nema
oprema koju si nabroja je ipak za teske profije iliti natjecatelje, iako se ne bi bunio jel...ali kazen, iskusan ronijoc/ribolovac more ubit ribu i sa osnovnon opremom

Tu si u pravu apsolutno ali ja sam pisa o lovu po otocima,a ne ovim nasim pustinjama od dna.I to da nije bitna oprema stoji ali ipak tesko ces ubit gofa sa puskom od amo rec 75 cm(odnit ce ti pusku)

to je, al ja se ipak malo ogranicavan na ovo sta (ne)imamo ode, znaci komarce, arkaji, digod koji zubonja i tako, naravno da za mrcnu poput gofa i tunja triba bokun bolje opreme

Ali si ubia kojeg zubonju puskom.Ja ga nikad nisam ni vidia dok sam ronia

nazalost nisan ubija ni jednog, iako san ih vidija dosta posto san ronija pun kujac,al sam rijetko nosio pusku sa sobon, ali ima ovi jedan lik u Velikoj Luci uvik ubije, Rino ako se ne varan
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:29:51

Jebena je razlika kad si sa puskom ili bez.Ja sam prije 2 lita vidia 6-7 feluna bez puske.Vrtili su se oko mene ne pokazujuci nikakav strah,a kad sam dosa sa puskom pobigli su glavom bez obzira.To sam skonta i kod komarci
Back to top Go down
deko

deko


Number of posts : 26
Age : 32
Lokacija : split
Registration date : 2008-03-30

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeSun 30 Mar - 21:01:22

jure pa to
znamo lol!
Back to top Go down
vilibor




Number of posts : 176
Lokacija : j***čka obala
Registration date : 2008-04-19

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeTue 22 Apr - 15:03:56

ljudi pernati zubaca ovdi nigdi više praktički nećete ni nać ali znan jednu odličnu poštu za komarce ali puno bolje bi van išlo na odmet jer bi se sa puškom namučili i ništa nebi ni uvatili cheers
Back to top Go down
vilibor




Number of posts : 176
Lokacija : j***čka obala
Registration date : 2008-04-19

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeTue 22 Apr - 15:04:51

ovo je bija prvi i zadnji put da van nešto nisan opsova pička van materina
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeTue 22 Apr - 15:08:01

vilibor wrote:
ljudi pernati zubaca ovdi nigdi više praktički nećete ni nać ali znan jednu odličnu poštu za komarce ali puno bolje bi van išlo na odmet jer bi se sa puškom namučili i ništa nebi ni uvatili cheers

da nije to ono uzgajaliste na bracu.Podvodni ribolov-oprema 846390
Back to top Go down
vilibor




Number of posts : 176
Lokacija : j***čka obala
Registration date : 2008-04-19

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeTue 22 Apr - 15:13:27

nije to jezasada tajna ali reč ću van navrime u pičku materinu.....moran se držat obečanja jeben van mater
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeThu 24 Apr - 18:51:36

vilibor wrote:
nije to jezasada tajna ali reč ću van navrime u pičku materinu.....moran se držat obečanja jeben van mater

znas li vilibore koju dobru postu na bracu oko povlja da uvatimo miljone za 1.5
Back to top Go down
vilibor




Number of posts : 176
Lokacija : j***čka obala
Registration date : 2008-04-19

Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitimeFri 25 Apr - 8:58:35

tesko
Back to top Go down
Sponsored content





Podvodni ribolov-oprema Empty
PostSubject: Re: Podvodni ribolov-oprema   Podvodni ribolov-oprema Icon_minitime

Back to top Go down
 
Podvodni ribolov-oprema
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: o svemu pomalo :: ribarenje-
Jump to: