Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 topic za jadikovanje...

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:48:15

dakle, ovo je topic za jadanje, jebavanje majki svima koji nas raspizde itd.

kakva je ono bila utakmica?!!! popizdia
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:57:55

topic o utakmici vec imamo, al kad si vec otvorija, jeben mater pederima iz T-srota, tri puta san skida SP! za Vistu, jedan put je dosa na 92% a drugi na nekih 70%, i sta bi? pukne veza i nece da nastavi posli, a jebemu!!!!!! izgubija san 2 ure, a sta je najgore glupi SP se instalirava cilu utakmicu, a komp mi sada radi jos gore, ako uopce more radit gopre od ovog topic za jadikovanje... 344192
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 1:59:07

topic za jadikovanje... 964374

samo tako, izjadaj se sine.

ja se sutra moram rano dizat! topic za jadikovanje... 414218
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 2:03:14

Jebemu sve.Ja ocu nesto povalit.Prag je odavno prosa,a ja otad suvoga ku...jebemu
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 2:04:49

Afro Galeb wrote:
Jebemu sve.Ja ocu nesto povalit.Prag je odavno prosa,a ja otad suvoga ku...jebemu

ustedi! topic za jadikovanje... 711692
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 2:08:55

uuuu ovo je post za mene....kad mi neko digne zivac....prvo moj komp!!!!!!!!!!!!!

mater mu njegovu sugavu pokvarenu jebenu prcim koja ga okotila tako glupa ruzna i sugava kretnskaksdgfaklsjdgb,asdjngdfkhmns df,hnk hf lskdfgsdf gsdfh Twisted Evil Twisted Evil popizdia topic za jadikovanje... 344192
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 2:13:17

dezurni_galeb wrote:
uuuu ovo je post za mene....kad mi neko digne zivac....prvo moj komp!!!!!!!!!!!!!

mater mu njegovu sugavu pokvarenu jebenu prcim koja ga okotila tako glupa ruzna i sugava kretnskaksdgfaklsjdgb,asdjngdfkhmns df,hnk hf lskdfgsdf gsdfh Twisted Evil Twisted Evil popizdia topic za jadikovanje... 344192

zna sam da ce ti se svidit! topic za jadikovanje... 711692

a jebem mater prometu u 7 ujutro...sa posebnim gustom!!! popizdia
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 2:28:30

jeben mater kisi opet pada, pa ovo je za popizdit!! topic za jadikovanje... 344192 topic za jadikovanje... 344192 topic za jadikovanje... 344192
Back to top Go down
Gost
Guest




topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 2:30:56

,.....opet mu jeben majku da nekaem di mater mu njegivou kretunsku ui njegov glupi usrani proc na jebenih usranih kretenksih 100 posto da mu jeben!!!..... popizdia
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 2:33:17

pekny halan wrote:
jeben mater kisi opet pada, pa ovo je za popizdit!! topic za jadikovanje... 344192 topic za jadikovanje... 344192 topic za jadikovanje... 344192

popizdia popizdia popizdia popizdia popizdia popizdia popizdia popizdia popizdia popizdia popizdia
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 2:57:40

jebemu mater ovome rapidsafe...da mu jebem sta koji q oce....i sta sad mile se nejavlja koji q
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 3:22:13

dezurni_galeb wrote:
jebemu mater ovome rapidsafe...da mu jebem sta koji q oce....i sta sad mile se nejavlja koji q

eto ajde, sad ti radi...

valjda ces bit dobre volje neko vrime! santa
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 3:28:21

jebenti slusalice od 16 jebenih oma, nista se ne cuju na zvucnoj, sutra radin pojacalo za sluse!!!!!!!! i jebedti pojacalo koje san spalijo topic za jadikovanje... 344192 topic za jadikovanje... 925286 topic za jadikovanje... 344192
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 19:27:20

Pa ovo nije normalno.Opet jebena kisa.Oce li proc jedan dan da ne pada.I ovo usrano jugo.Sve je otislo u kurac.Ko da zivimo u dungli.Nije normalno.Ako sutra opet bude jugo,a vjerovatno oce popizdit cu.Da covik ne moze uru dvi otic na ribe.Serem se na jugu i ocu buru bar ako ne moze more bit mirno bar koju uru
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 19:30:22

jebem ti net promet koji se trosi ko blesav! Suspect
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 19:32:00

Mile wrote:
jebem ti net promet koji se trosi ko blesav! Suspect

Ma jebo ih ja.Nije proslo ni misec dana,a vec imam 3 GB prometa,a nista nisam skida
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 19:38:37

Afro Galeb wrote:
Mile wrote:
jebem ti net promet koji se trosi ko blesav! Suspect

Ma jebo ih ja.Nije proslo ni misec dana,a vec imam 3 GB prometa,a nista nisam skida

ja san skoro 4000 prisa

morat cu se pritajit ovih par dana No
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeThu 27 Mar - 23:07:29

1. Jebenti majku VIsti!!!
2. Jebenti majku XP-u
3. jebenti majku XP-home editional-u!!!!
4. jeben majku format c-u!!!
5. jeben majku jos jednoj visti
6. jeben majku jos jednom format c-u
7. jeben majku dokumentima koji su nestali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! popizdia
8. jeben majku GetDataBacku-u
9. Jeben majku internet exploreru
10. Jebenti majku ovoj jebenoj kisi koja 15 miseci vec pada jeba joj ja mater!!!!!
topic za jadikovanje... 645901
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeFri 28 Mar - 0:24:57

zasto sve sto moze poc u krivo na kraju i podje!!! topic za jadikovanje... 344192 topic za jadikovanje... 344192 topic za jadikovanje... 344192
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeSun 30 Mar - 15:54:10

mrzim hsv i werder. jeben im mater zajebali su me jucer na kladioni. koji jadnici gori su od hajduka bore se za prvo misto a gube doma od zadnjih momcadi!!
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeSun 30 Mar - 16:17:54

jebemti onaj apsint i sav alkohol.jebemti da ti jebem. topic za jadikovanje... 344192 nek se nosi u tri pm.vise ne pijem.jebemu sve
Back to top Go down
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeSun 30 Mar - 16:30:31

jebem ti ovaj sugavi milan, jel on misli da gol vise!!!
topic za jadikovanje... 344192
Back to top Go down
Gost
Guest




topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeSun 30 Mar - 18:07:38

jebenti ove motoriste sta letu sa 14 ijada o/min, nek se gone u Monzu ili na jebeni Grobnik, triba in svima blokade stavit
Back to top Go down
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:32:35

jebem ti milan koji kreteni izgube doma a pobjeda im treba za ligu prvaka. jos su penal falili
sad nece u ligu prvaka bas mi je drago topic za jadikovanje... 909392
Back to top Go down
Gost
Guest




topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:48:49

jebenti pasa jarca ovom glupom procesoru....

pun mi ga je q,,,ja neman pojma kako je komp radia jucer?!?!? confused
Back to top Go down
Sponsored content





topic za jadikovanje... Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... Icon_minitime

Back to top Go down
 
topic za jadikovanje...
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: o svemu pomalo :: opca diskusija-
Jump to: