Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Najbolje galebarske price

Go down 
+4
je 100%
jemiveliki
Afro Galeb
Mile
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:06:53

Afro Galeb wrote:
Mile wrote:
evo jedan totalni neugodnjak...

lito je bilo totalna susa...niti sam se puno trudio niti sam ima uspjeha cak i kad bi nesto i prova. na tadasnji dan je treba biti koncert zinedina zidana (oni sta sviraju pantaganu). vecer prije sam prova upast jednoj crvenokosoj ali me nije previse obadavala. i mene je puklo nesto nesvakidasnje. idem se osisat! geek skupia sam pare i otisa odma' u omis. nitko me nije vidia do koncerta...a kad sam dosa, ljudi su vise pricali o meni nego o samom koncertu. kad me ova crvena vidila urednog i frisko osisanog odma' je promijenila plocu i ubrzo sam sa njom i zabrija nasrid kafica. Cool dezurni je rijesio njenu sestru plavusu, a ja sam se muva s njom. na zadnji dan njenog ostanka se naravno planiralo ic do kraja...no, ja sam rasjeka nozni palac na skaline i otisa u ambulantu gdje mi je naredila mirovanje i da se ne smim puno kretat. popizdia. preklinja sam ovu sestru da promijeni iskaz....pita sam je mogu li hodat na peti i svakakve pizdarije...cak sam i reka da mi zeska ide sutra ca i da ja veceras moram biti na moru jer je mater koja me dovezla vec totalno prigrlila ideju da taj dan ne mrdam nigdi. No na kraju sam uspia slomit mater i dosa sam na misto di smo se dogovorili nac. nje nema! popizdia! a dosa sam jedno 2 min posli dogovorenog vrimena jer sam mora sepat. ceka sam tamo 10 min pa sam se uputia do kontre. tamo sam vidia nju i sestru kako side za stolom. ispalo je da je bia nesporazum i da me ona cekala od 8 ipo i otisla taman malo prije nego sta sam dosa. tu sam vecer malo puno popia, radio standardnu proceduru sa ovom svojom zenskom da bi je na kraju uzea za ruku i odvea na daleku plazu....

no, nije bilo tako jednostavno. od svog tog alkohola sisten je otkaza. moja tipicna sreca! Najbolje galebarske price - Page 3 925286 zenska je vidila da sam totalno u kurcu pa je rekla da ce se vratit rano ujutro prije nego krene za prag. "eto, nova sansa!"...ali ima problem. nemam vise gumica, a ducani davno zatvorili. jedva sam nekako uvatia dezurnog koji je ima jednog viska u autu. zauzeo sam stratesku poziciju kod apartmana di je ova moja odsjela i ceka sam da se spusti. na kraju i je....uzea sam je za ruku i odvea na isto misto. ali ovaj put nije bilo greske! pig

eto sta nova frizura ucini! Najbolje galebarske price - Page 3 711692

Ej Mile.Evo da napišem nešto prije spavanja.Zaboravia si nešto rec,a to je ona scena kad si sa crvenom pia tekilu odnosno vodu koju ti je dezurni natocio jer nisi ima love za 2 tekile.Kad si eksa navodnu tekilu odnosno vodu holka je ostala začuđena jer je u čaši bilo poprilično navodne tekile

mislim da cak to nije bilo radi love nego mi se tu vecer alkohol popea priko glave. sika sam pelinkovce i pivusu cilu vecer. Najbolje galebarske price - Page 3 27771 a mozda i je...ko se vec sjeca, to je ionako manje bitno. ali dobro sam se sitia...jos kad sam onako ko dasa eksa punu casu vode hahaha Najbolje galebarske price - Page 3 964374
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:09:27

[quote="Mile"][quote="Afro Galeb"]
Mile wrote:


mislim da cak to nije bilo radi love nego mi se tu vecer alkohol popea priko glave. sika sam pelinkovce i pivusu cilu vecer. Najbolje galebarske price - Page 3 27771 a mozda i je...ko se vec sjeca, to je ionako manje bitno. ali dobro sam se sitia...jos kad sam onako ko dasa eksa punu casu vode hahaha Najbolje galebarske price - Page 3 964374

Najbolje galebarske price - Page 3 964374

o javlu i ti i pelin...triba san ti tocit pelin, a ne vodu....tebe vise pukne voda....

a to se i vidilo u nastavku veceri.....
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:13:36

[quote="dezurni_galeb"][quote="Mile"]
Afro Galeb wrote:
Mile wrote:


mislim da cak to nije bilo radi love nego mi se tu vecer alkohol popea priko glave. sika sam pelinkovce i pivusu cilu vecer. Najbolje galebarske price - Page 3 27771 a mozda i je...ko se vec sjeca, to je ionako manje bitno. ali dobro sam se sitia...jos kad sam onako ko dasa eksa punu casu vode hahaha Najbolje galebarske price - Page 3 964374

Najbolje galebarske price - Page 3 964374

o javlu i ti i pelin...triba san ti tocit pelin, a ne vodu....tebe vise pukne voda....

a to se i vidilo u nastavku veceri.....

stvoria sam neku vrst imuniteta na pelin... Najbolje galebarske price - Page 3 964374

ko ti i pipi...samo obrnuto Najbolje galebarske price - Page 3 27771
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:15:40

[quote="Mile"][quote="dezurni_galeb"]
Mile wrote:


stvoria sam neku vrst imuniteta na pelin... Najbolje galebarske price - Page 3 964374

ko ti i pipi...samo obrnuto Najbolje galebarske price - Page 3 27771

eee ...

Najbolje galebarske price - Page 3 51888 - ja na pipiju

bounce - ja bez pipija
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:18:30

[quote="dezurni_galeb"][quote="Mile"]
dezurni_galeb wrote:
Mile wrote:


stvoria sam neku vrst imuniteta na pelin... Najbolje galebarske price - Page 3 964374

ko ti i pipi...samo obrnuto Najbolje galebarske price - Page 3 27771

eee ...

Najbolje galebarske price - Page 3 51888 - ja na pipiju

bounce - ja bez pipija

hehehe...

sad sam se sitia pozdrava ljetu...to je isto dobra prica! Najbolje galebarske price - Page 3 846390
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:19:44

Quote :
eee ...

Najbolje galebarske price - Page 3 51888 - ja na pipiju

bounce - ja bez pipija
cek koja je razlika sad? Question
Back to top Go down
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:21:45

pekny halan wrote:
Quote :
eee ...

Najbolje galebarske price - Page 3 51888 - ja na pipiju

bounce - ja bez pipija
cek koja je razlika sad? Question

nema razlike...jedino od pipija san malo ludji Najbolje galebarske price - Page 3 964374
Back to top Go down
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:24:25

dezurni_galeb wrote:
pekny halan wrote:
Quote :
eee ...

Najbolje galebarske price - Page 3 51888 - ja na pipiju

bounce - ja bez pipija
cek koja je razlika sad? Question

nema razlike...jedino od pipija san malo ludji Najbolje galebarske price - Page 3 964374

ma jasno, triba napravit pipi-party, kupit samo 3-4 gajbe pipija Najbolje galebarske price - Page 3 964374

i 3 tekile
Back to top Go down
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:25:37

pekny halan wrote:


ma jasno, triba napravit pipi-party, kupit samo 3-4 gajbe pipija Najbolje galebarske price - Page 3 964374

i 3 tekile

ja san za!!! Najbolje galebarske price - Page 3 413287
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:27:34

a ko ce popit toliko pipija...

nije to pivo lol!
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:29:15

Mile wrote:
a ko ce popit toliko pipija...

nije to pivo lol!

ocito podcjenjujes mogucnosti iskusnih galebova Suspect

i citajte malo izmedju redova Najbolje galebarske price - Page 3 534940
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:32:01

pekny halan wrote:
Mile wrote:
a ko ce popit toliko pipija...

nije to pivo lol!

ocito podcjenjujes mogucnosti iskusnih galebova Suspect

i citajte malo izmedju redova Najbolje galebarske price - Page 3 534940

aaaaaaaaaaa...sad vidim

alles klar! Najbolje galebarske price - Page 3 534940
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:35:30

hahah on je reka da cemo kupit 3-4 gajbe pipija...a ne da cemo ga pit! hehe Najbolje galebarske price - Page 3 51888
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:39:23

dezurni_galeb wrote:
hahah on je reka da cemo kupit 3-4 gajbe pipija...a ne da cemo ga pit! hehe Najbolje galebarske price - Page 3 51888

lol!

kakvo pivo...tribali smo u subotu frizider napunit pipijem Najbolje galebarske price - Page 3 964374
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:47:09

dezurni_galeb wrote:
hahah on je reka da cemo kupit 3-4 gajbe pipija...a ne da cemo ga pit! hehe Najbolje galebarske price - Page 3 51888

Najbolje galebarske price - Page 3 964374 Najbolje galebarske price - Page 3 964374 , totalno krivo Najbolje galebarske price - Page 3 428158
Back to top Go down
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:50:19

pekny halan wrote:
dezurni_galeb wrote:
hahah on je reka da cemo kupit 3-4 gajbe pipija...a ne da cemo ga pit! hehe Najbolje galebarske price - Page 3 51888

Najbolje galebarske price - Page 3 964374 Najbolje galebarske price - Page 3 964374 , totalno krivo Najbolje galebarske price - Page 3 428158

more se i tako protumacit!! Najbolje galebarske price - Page 3 84948
Najbolje galebarske price - Page 3 51888
Back to top Go down
GLB rakija

GLB rakija


Number of posts : 15
Age : 33
Lokacija : Mimice (skoro)
Registration date : 2008-03-30

Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeTue 1 Apr - 1:03:04

ova nije baš najbolja galebarska priča, ali uglavnom afro (PFM) je zajeba deka za jednu čehinju ( ja mislin Sanja)

oni koji neznaju tu priču a oče je znat pitajte Deka ili Afra, oni bolje znaju.
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeSat 5 Apr - 15:31:06

Evo pala mi je na pamet jedna jako zanimljiva galebarska prica.Uglavnom to je bia kraj lita.Zadnja sansa za nesto uvatit.Tako sam ja skonta u Mimicama jednu lipu Madaricu.Problem je bia taj sta su stalno uz nju bili starci i pusta braca tako da joj nisam moga nikako pric.Ipak doceka sam svoj trenutak kad joj je obitelj otisla u kafic,a ona je na kratko ostala sama na plazi.Odma sam dosa do nje i dogovoria se za navecer.Sve se cinilo idealno.Dogovoria sam se sa njom u 9 na plazi.Oko 8 sam dosa u kafic na rubu plaze i gleda balun sa prijateljima.Po ure posli su dosli njeni starci i braca u taj kafic.Sve je bilo ko podmazano.Krenia sam na plazu u 8 i 55 da zapalim lipo duvan prije njenog dolaska.Ali kad sam izlazia iz kafica vidia sam nju i mladeg brata kako idu u apartman.Sad mi nista nije bilo jasno.Ona je dosla do mene i rekla mi da ide odvest brata spavat i da dolazi za 5 min.Tako je i bilo.Otisli smo na plazu i nakon po ure price poceli brijat.Posto je tada puvala bura i bilo frisko pozva sam je u svoju kucu.Ona je to prihvatila i krenili smo.Kad odjednom se samo cuje "lkrje erewp opeipop opq".Pomislim koji k....Srce mi je stalo.To je bia njezin stari koji je bio vidno ljut.Ja sam praveci se da nista ne znam lagano nesta,a ona se svadala sa njim.Ispalo je to da mu je mladi sin reka da mu je cer isla sa nekim tipom na plazu.Totalno sam popizdia.Da sam priceka u kaficu jos koju minutu ona bi brata odvela doma i ne bi nista zna.Tako je meni propa siguran sex. Najbolje galebarske price - Page 3 344192 Najbolje galebarske price - Page 3 344192 Najbolje galebarske price - Page 3 344192 Najbolje galebarske price - Page 3 344192 Najbolje galebarske price - Page 3 344192 Najbolje galebarske price - Page 3 344192
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitimeSat 5 Apr - 15:51:37

jos jedan neuspjeh! Najbolje galebarske price - Page 3 846390
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Sponsored content





Najbolje galebarske price - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Najbolje galebarske price
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» oklen su najbolje zenske
» oklen su najbolje hrvatice...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: Galebarenje :: galebarska kronika-
Jump to: