Sudija dabogda ti zena veceras picke nedala

sudija, sviraj p.t.m, da bog da rukav nosio u dzepu

Sudija,dabogda ti djeca izgledala ko Rade Paprica

Bosna-Cibona, u igru ulazi Andro Knego a neko dobaci sa tribine "Andro, sto ti je nana fin dzemper isplela", ko zna shvatit ce.

I završen je još jedan pokretni praznik fudbalskih slika.

Čudan način dodavanja - jako i nikome !

Da, da...dođi 'vamo bato, to se ne smije. Žuta karta!

I odlična intervencija Ljukovćana. Da vidimo zašto se sada Nijemci raduju, pa da, to je gol !?

I sada ćemo sa automobilizma preći na konjizam.

Sljedećih par minuta ovog snimka prolaze u znaku Georgi Hađija i ove kretenske reklame za kečap.

Obratite pažnju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove !?

Čokoladni tandem stopera iz Bremena izbačen je iz igre jednim potezom metuzalema Rudija Bomera?!"

Utakmica Argentina - Holandija, (pri rezultatu 1:1, pred kraj utakmice): Ako se utakmica završi 1-1, igraće se produžeci, pa ako i onda ostane neriješeno, nova utakmica će se igrati u srijedu... ja imam avionsku kartu za ponedeljak... da li će oni meni da dozvole da promijenim kartu... kako ću ja da se vratim?

Jokanović do Stojkovića, Stojković do Stojkovića...

Najdoski je odlično skočio ali nažalost preko prečke.
Zadovoljio je trenera i zato sada igra

Sto bi rekao nas narod - deja vu!

Dok je lopta u vazduhu da Vam saopštim spisak timova.

Kakav udarac, poderao je vazduh na vodonik i kiseonik

Udarac, i jedan nula za Italiju... Tko je to bio? Betega? Je Betega, je Betega.

"U stazi četiri je glavni favorit Majkl Džekson. Pardon, Majkl Džordan."
Tada se ubacuje Nedeljko Kovinjalo:
"Da, kolega Pantić želi da kaže da je Majkl Džonson u Americi popularan kao njih dvojica."

"Mekmanamanaman." (McManaman)

U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam."

Krilo nikad ne pada daleko od beka.

Kamerun mora da izvuče barem bod pred utakmicu sa

1. Goran Marić: "Japanski sudac je bio solidan ali ništa posebno... rekli bi da je puno zujao, a malo meda dao..." (Poljska - Ekvador 0:2).

Jean Tigana (dok je bio trener Fulhama): "Radje bi da mi se povredi žena, nego jedan od fudbalera."

John Toshack (odgovara na pitanje o klubu koji je baš preuzeo, Catania): "Catanha? On je dobar igrač, igra za Celtu?"

George Best: "Većinu novaca sam potrošio na alkohol, žene i brze aute. Ostatak sam spiskao."

David Beckham: Definitivno sam odlučio da ću krstiti Brooklyna, samo još nisam odlučio u kojoj veri

Vujadin Boškov posle poraza SRJ od Holandije 1-6 : Bolje šest nego sedam.

David Beckham:"Alex Ferguson je najbolji menadžer kojeg sam mao. On je i jedini menadžer kojeg sam imao. Ali je ipak najbolji menadžer kojeg sam imao"

Thierry Henry: "Ponekad u fudbalu morate dati go"

John Terry: "Nismo došli izgubiti ni remizirati, niti smo došli po ikakav drugi rezultat."

Christian Ziege: "Ja sam levi, više prema centru, defanzivno orijentisani napadač."

roblemi s orijentacijom u prostoru - Mark Draper: "Želio bih igrati u talijanskoj ligi, npr. u Barceloni."

Slučaj za Freuda - Igor Tudor: "Moramo skinuti gaće i čekati."

Problemi logičnog razmišljanja - Oliver Kahn: "Mi ne igramo da bismo zabili gol, nego da bismo pobijedili."

Problemi zdravog zaključivanja - Ronaldo: "Izgubili smo zato što nismo pobijedili."

Nerealna očekivanja - Mark Viduka: "Ne bi me bilo briga sve i da izgubimo svaku utakmicu u natjecanju, samo da dobijemo prvenstvo."

Nesposobnost donošenja odluka - David Beckham: "Definitivno sam odlučio da ću krstiti Brooklyna, samo još nisam odlučio u kojoj vjeri."

Nemogućnost pronalaženja pravih riječi - Les Ferdinand: "Bio sam iznenađen, a uvijek kažem da me u nogometu ništa ne može iznenaditi."

Problemi s koncentracijom - Lothar Matthäus: "Jako je važno da igrač svih 90 minuta koncentrirano misli na sljedeću utakmicu."

Strah od suočavanja s istinom - Gary Lineker: "Ne postoji ništa između - ili si dobar, ili si loš. Mi smo bili negdje između."

Problemi identiteta - Reinhard Libuda: "Ja sam netko drugi."

Nerazlikovanje desnog i lijevog - Lee Hendrie: "Dobio sam gadan udarac po lijevom gležnju, ali nešto mi je reklo da se zapravo radi o desnom gležnju."

Strah od smrti - Alan Shearer: "Nikad nisam želio otići. Ovdje sam cijeli svoj život, a nadam se da ću biti i nakon toga."

bih-belgija
kompany napravio faul i buni se
sabahudin:pa jesi li ga udario moj kompany,jesi li?!!!

komentator sa OBN Sasa Vugdalic
Kada su igrali Bosna ( rukomet ) protiv nekoga i sada na golu stoji Tahirovic kaze on :
"I Tahirovic brani Bosnu kao sto je Hitler branio Sarajevo "

Srpski Eurosport 2
Curling: Meti mlada, meti!

Velid Spaho

"I konacno je pobjegao Kurcu" (opet famozni Kurtz iz Salkea)
(Zeljeznicar – Sarajevo) "Ako je linija sastavni deo sesnaesterca onda je sudija trebao suditi penal"

Zatreba li vam ikada ponovo u životu izvještaj s ogleda škotske reprezentacije, i to onaj iz minute u minutu, savjetujemo vam da sljedeći put posjetite stranice Guardian Unlimiteda.

Tamo smo, naime, u srijedu prirodom posla pazili što pišu škotske kolege te smo naletjeli na izvjesnog Scotta Murraya, novinara koji se doista istaknuo – malo je reći – osebujnim stilom.

Uvjerili smo se da mu smisla za humor nipošto ne manjka, ali smo ostali i dojma da mu nogomet nije najvažnija sporedna stvar na svijetu, da škotsku vrstu ne ljubi previše te da iznad svega ne voli Engleze.

Evo, uostalom, sažetka kako je on pratio dvoboj protiv Hrvatske, a nas je osvojio već prvim javljanjem u kojemu se obratio novom škotskom izborniku Georgeu Burleyju:

1. minuta: Počelo je! Škotskoj je bilo potrebno točno 11 sekundi da izgubi loptu. 33. je sekunda, igraju samo Hrvati. Burley, odlazi!

3. minuta: Steven Fletcher opalio je po nogama Kovača. To je najviše što se jedan Škot približio lopti.

6. minuta: Caldwell šalje loptu Stevenu Fletcheru, no između staje Ćorluka. Napredujemo, zamalo smo spojili dodavanje.

20. minuta: Olić je opet probio lijevu stranu nakon dodavanja Modrića, a Hutton je ponovo zaspao. Često to radi – dok igra!

22. minuta: Ono što su maločas napravili Hrvati, sada su načinili i Škoti na drugoj strani. Hm, kako sada kriviti Huttona? U svakom slučaju, Caldwell je bio toliko spor da sam na trenutak pomislio da je na terenu Dirk Kuyt.

24. minuta: Maloney – škotski odgovor na Davida Beckhama (što hoćete, izvodi sve slobodne udarce za nas, zar ne?) – pronalazi Millera, no on dopušta da mu lopta zalijepi šamar i ode izvan igrališta.

65. minuta: Utakmica je sada posve isprekidana zbog silnih zamjena. Ne razumijem zašto od početka nisu na travnjak poslali svih 22 igrača i pustili ih da igraju ragbi (prethodno je nabrajao sve grube startove, op.a.).

67. minuta: Kakva obrana Gordona! Modrić je lijepo proigrao Budana, ovaj se sjurio u šesnaesterac, no naš golman brani.

Kako bi Englezi voljeli imati ovakvog vratara! OK, i kako bi Škoti voljeli imati napadača kao što je Rooney, vezne igrače kao što su Gerrard i Cole, braniča kao što je Ferdinand...

77. minuta: Čini mi se da je upravo obavljena stota zamjena na utakmici. Nije da brojim, nije da je ikoga briga.

82. minuta Hrvatska ima u svom posjedu loptu više od Škota, međutim ne zna što bi s njom.

Utoliko je u ovom trenutku važnije naglasiti da Škotska igra neodlučeno protiv momčadi koja je dvaput zaredom isprašila Englesku, dok ista ta Engleska u ovom trenutku gubi od Francuske, a njih smo mi pobijedili.

Mislim da vam je jasno na što ciljam. Bacam li ovakvim komentarima uroke na našu reprezentaciju? Možda. Ali ne treba propustiti priliku natrljati Englezima nos kada ti se pruža.

86. minuta: Teren napušta Ćorluka kojem će svakog trenutka otpasti glava. Boyd je bio taj koji mu je glavu pokušao skinuti s ramena. A rekli su da je ovo prijateljska utakmica.

90. minuta: Kako ono ide pravilo? Trideset sekundi nadoknade za svaku zamjenu? Ne razumijem, zašto onda ovaj sudac dodaje samo četiri minute, pa trebalo bi se igrati još barem pola sata!

1.I zavrsen je jos jedan pokretni praznik fudbalskih
slika.
2.Cudan nacin dodavanja - jako i nikome !