Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bili okrenili Sandru?

Go down 
+2
sandra
Mile
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Bili okrenili Sandru?
5. Naravno, i trizan
Bili okrenili Sandru? - Page 2 Vote_lcap0%Bili okrenili Sandru? - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4. Da nakon litre vina
Bili okrenili Sandru? - Page 2 Vote_lcap0%Bili okrenili Sandru? - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3. Da nakon 2L pive i 3 pelina
Bili okrenili Sandru? - Page 2 Vote_lcap25%Bili okrenili Sandru? - Page 2 Vote_rcap
 25% [ 1 ]
2. Nema tog (toliko) alkohola
Bili okrenili Sandru? - Page 2 Vote_lcap0%Bili okrenili Sandru? - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
1. U svakom slucaju
Bili okrenili Sandru? - Page 2 Vote_lcap75%Bili okrenili Sandru? - Page 2 Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Total Votes : 4
 

AuthorMessage
sandra

sandra


Number of posts : 96
Age : 34
Registration date : 2008-03-23

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Apr - 0:14:20

mi medićani nismo nasilni, samo nam smeta kad čujemo neke loše riječi o ipak najlipšem selu na svijetu... tako da mile nemoraš po kokice... možda jedino će ti trebat kad hrvoja budem tukla negdje u javnosti... e to će ti bit baš za sjest i pogledat... lol!
Back to top Go down
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Apr - 0:30:59

sandra wrote:
mi medićani nismo nasilni, samo nam smeta kad čujemo neke loše riječi o ipak najlipšem selu na svijetu... tako da mile nemoraš po kokice... možda jedino će ti trebat kad hrvoja budem tukla negdje u javnosti... e to će ti bit baš za sjest i pogledat... lol!

samo daj.... Bili okrenili Sandru? - Page 2 414218
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Apr - 1:05:35

evo cini se da pocinju prvi sukobi izmedu mimica i medica i to nece proc bez zrtava.ja kao mirotvorac bi triba rec sta da to sprijecim ali ipak necu.medicani moramo prvo ucvrstit nase granice od mimickih barbara,a onda polako napredovat do marusica.mislim da kad nam dodu pojacanja iz splita,zagreba i mnogih europskih zemalja mimicani nemaju sanse u ovom ratu koji bi mogli nazvat "okrenuti rat" jer je ova anketa glavni razlog sukoba izmedu dvi velesile.i sta jos rec nego "u boj u boj za narod svoj". Bili okrenili Sandru? - Page 2 645901


Last edited by Afro Galeb on Wed 16 Apr - 1:22:25; edited 3 times in total
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Apr - 1:06:51

eto super....evo nam treceg selskog rata! Bili okrenili Sandru? - Page 2 909163
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Apr - 2:09:41

ja osiguravan podrsku oruzjem i alkoholom Bili okrenili Sandru? - Page 2 817489
Back to top Go down
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Apr - 23:10:31

nabijem vas sve na q....

sta se mene tice, za mimice se ne morate borit, ja vam ih prepustam, slobodno odma izgulite tablu mimice, bacite doli na jebodrom, i medicku prisite tamo iza zare.... Bili okrenili Sandru? - Page 2 153191
Back to top Go down
sandra

sandra


Number of posts : 96
Age : 34
Registration date : 2008-03-23

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 1:01:14

dezurni_galeb wrote:
nabijem vas sve na q....

sta se mene tice, za mimice se ne morate borit, ja vam ih prepustam, slobodno odma izgulite tablu mimice, bacite doli na jebodrom, i medicku prisite tamo iza zare.... Bili okrenili Sandru? - Page 2 153191


uuuu neko je nadrkan.... geek
Back to top Go down
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 11:54:21

sandra wrote:
dezurni_galeb wrote:
nabijem vas sve na q....

sta se mene tice, za mimice se ne morate borit, ja vam ih prepustam, slobodno odma izgulite tablu mimice, bacite doli na jebodrom, i medicku prisite tamo iza zare.... Bili okrenili Sandru? - Page 2 153191


uuuu neko je nadrkan.... geek

Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374 Bili okrenili Sandru? - Page 2 964374
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 16:52:53

pekny halan wrote:
ja osiguravan podrsku oruzjem i alkoholom Bili okrenili Sandru? - Page 2 817489

na cijoj si ti strani, halane? Bili okrenili Sandru? - Page 2 645901
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 17:50:56

Mile wrote:
pekny halan wrote:
ja osiguravan podrsku oruzjem i alkoholom Bili okrenili Sandru? - Page 2 817489

na cijoj si ti strani, halane? Bili okrenili Sandru? - Page 2 645901

halane medicani ti garantiraju da ce kupit vina u obilnim kolicinama i kamione oruzja i municije pod uvjetom da ne prodajes nista mimicanima Bili okrenili Sandru? - Page 2 27771
Back to top Go down
deko

deko


Number of posts : 26
Age : 32
Lokacija : split
Registration date : 2008-03-30

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 20:54:31

alo ne budite ludi,mi mimice necemo bas tako lako prepusti prokletim medicanima!ali ima samo jedna mogucnost a ta glasi da mi vama predamo pola teritorija a vi nas kroz cili zivot opskrbljavate alkoholom!!!!
Back to top Go down
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 21:38:48

Mile wrote:

na cijoj si ti strani, halane? Bili okrenili Sandru? - Page 2 645901

a?

Afro Galeb wrote:

halane medicani ti garantiraju da ce kupit vina u obilnim kolicinama i kamione oruzja i municije pod uvjetom da ne prodajes nista mimicanima Bili okrenili Sandru? - Page 2 27771

evo na cijoj!!

Bili okrenili Sandru? - Page 2 78802 Bili okrenili Sandru? - Page 2 248759


Last edited by pekny halan on Thu 17 Apr - 21:39:32; edited 1 time in total
Back to top Go down
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 21:39:13

...uglavnom... ko bi okrenia sandru?
Back to top Go down
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 21:40:41

dezurni_galeb wrote:
...uglavnom... ko bi okrenia sandru?

samo 3 glasa zasada, sramota, ili je Sandra stvarno opakca pa je se svi boje Suspect
Back to top Go down
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 21:41:53

pekny halan wrote:
dezurni_galeb wrote:
...uglavnom... ko bi okrenia sandru?

samo 3 glasa zasada, sramota, ili je Sandra stvarno opakca pa je se svi boje Suspect

eee...triba se bojat svake zene...ali i....
Back to top Go down
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 21:44:09

[quote="Afro Galeb"][quote="Mile"]
pekny halan wrote:


halane medicani ti garantiraju da ce kupit vina u obilnim kolicinama i kamione oruzja i municije pod uvjetom da ne prodajes nista mimicanima Bili okrenili Sandru? - Page 2 27771

a ja ti, halane, garantiran da ce te mimicani zajebat...zapalit tecu boca i kravatu na spakeru, razbit par jaja po kuci..itd.itd.
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 21:50:11

deko wrote:
alo ne budite ludi,mi mimice necemo bas tako lako prepusti prokletim medicanima!ali ima samo jedna mogucnost a ta glasi da mi vama predamo pola teritorija a vi nas kroz cili zivot opskrbljavate alkoholom!!!!

prvo nas nazoves prokletim popizdia,a onda oces neke dogovore.znaci nista od toga Bili okrenili Sandru? - Page 2 645901
Back to top Go down
deko

deko


Number of posts : 26
Age : 32
Lokacija : split
Registration date : 2008-03-30

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 21:57:24

a mi smo vam ponudili jednu sansu!a sad kad je niste tili prihvatit ko vas j... sad mi cekamo da vi prvi napadnete jer ste sami to tili a onda vas ceka smrt jer nas ima vise!a glavni nas napadac je s.... tog momka nema sanse da pobjedite jer ce mo ga mi naoruzat alkoholm a kad je on pijan nema vam spasa!!!!!!!!!nazdravlje Bili okrenili Sandru? - Page 2 27771
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 22:26:58

dezurni_galeb wrote:
...uglavnom... ko bi okrenia sandru?

Bili okrenili Sandru? - Page 2 800130
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 22:27:53

Mile wrote:
dezurni_galeb wrote:
...uglavnom... ko bi okrenia sandru?

Bili okrenili Sandru? - Page 2 800130

Bili okrenili Sandru? - Page 2 952972 Bili okrenili Sandru? - Page 2 27771
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 22:29:14

dezurni_galeb wrote:
Mile wrote:
dezurni_galeb wrote:
...uglavnom... ko bi okrenia sandru?

Bili okrenili Sandru? - Page 2 800130

Bili okrenili Sandru? - Page 2 952972 Bili okrenili Sandru? - Page 2 27771

Bili okrenili Sandru? - Page 2 817489
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 22:35:21

pekny halan wrote:
dezurni_galeb wrote:
...uglavnom... ko bi okrenia sandru?

samo 3 glasa zasada, sramota, ili je Sandra stvarno opakca pa je se svi boje Suspect

ma pickice! Very Happy

ili su kolegijalni prema sandri Bili okrenili Sandru? - Page 2 909392
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 22:36:35

Mile wrote:
pekny halan wrote:
dezurni_galeb wrote:
...uglavnom... ko bi okrenia sandru?

samo 3 glasa zasada, sramota, ili je Sandra stvarno opakca pa je se svi boje Suspect

ma pickice! Very Happy

ili su kolegijalni prema sandri Bili okrenili Sandru? - Page 2 909392

...svi se boje okrenit sandru..... Bili okrenili Sandru? - Page 2 51888
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 22:38:31

dezurni_galeb wrote:
Mile wrote:
pekny halan wrote:
dezurni_galeb wrote:
...uglavnom... ko bi okrenia sandru?

samo 3 glasa zasada, sramota, ili je Sandra stvarno opakca pa je se svi boje Suspect

ma pickice! Very Happy

ili su kolegijalni prema sandri Bili okrenili Sandru? - Page 2 909392

...svi se boje okrenit sandru..... Bili okrenili Sandru? - Page 2 51888

bice je ko crna udovica....nakon sta okrenes spasavaj tko se moze Bili okrenili Sandru? - Page 2 245124
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Apr - 22:41:09

Mile wrote:


bice je ko crna udovica....nakon sta okrenes spasavaj tko se moze Bili okrenili Sandru? - Page 2 245124

...ili ko matica, nemoras je okrenit a opet posli najebes!
Back to top Go down
Sponsored content





Bili okrenili Sandru? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Bili okrenili Sandru?   Bili okrenili Sandru? - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Bili okrenili Sandru?
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» kad cemo okrenit sandru

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: o svemu pomalo :: opca diskusija-
Jump to: