Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Hajduk kakav je nekad bia

Go down 
+2
Mile
Afro Galeb
6 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 23 Mar - 16:23:06

Što se događa sa našim voljenim klubom?Di su vremena kada se haralo europom?Kada smo bili ponosni na upravu kluba?Kada su cijele obitelji živile za Ajduka.Nadam se da ce ta vremena uskoro doći.Mozda sam veliki optimist ali zašto ne.Nadam se da imate koju ideju kako da bude bolje i kada ćemo ponovo ponosni dolazit na Poljud?

Hajduk kakav je nekad bia Hajduk9la1nk4
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 23 Mar - 16:26:22

mafija, stari...mafija i komercijalizacija sporta...

velika riba jede malu...

ali da spadnemo na to da od varteksa gubimo 4:0 na poluvremenu...jebote affraid
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 23 Mar - 16:35:49

a stas kad zadnji godina svi gleaju samo kako ce si ubacit para u djep i onda kad se nakradu pokupe se ca, sada kad vise nema para nikoga Hajduk vise ne zanima, mislim sta ce tamo kad se nema sta krast
jos su se igraci dovodili kako koga pukne bez plana i kako cij tata plati da mi sin igra u `ajduka, sve je to dovelo do ove katastrofe kakva je sad
jebiga balun je danas biznis ali ovi nasi luporde ne znaju napravit ravnotezu izmedju biznisa i sporta i tu nastaje sranje kakvo je sad

cini se da ce na kraju "mali covik" ipak tribat risavat sranja koja su napravili "veliki gazde", ali opet se triba nac neko ko ce to pokrenit i organizirat, ja nisan tolko pametan......
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 23 Mar - 16:43:10

eeeeee...sad idu dionice. ko ce kupit? Very Happy
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 23 Mar - 16:55:50

Mile wrote:
eeeeee...sad idu dionice. ko ce kupit? Very Happy

Dobro je to sa dionicama da ih navijaci kupuju.Tako je i kod Barce.Ali je pitanje ko ce upravljat lovom.Triba u Ajduku minjat sve pocevsi od onih najnizih radnika pa sve do igraca i naravno uprave.Ali bas sve triba ocistit.E onda bi vec bila druga stvar.Takoder vecinu love sto se zarada ulozit u nogometnu skolu i skaute koji ce trazit igrace od malih dalmatinskih mista do pripizdina u africi.Ali triba se bazirat na dalmatinsku dicu i par kvalitetnih igraca sa strane.Ka sta je bilo 80-tih
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 23 Mar - 17:00:10

Afro Galeb wrote:
Mile wrote:
eeeeee...sad idu dionice. ko ce kupit? Very Happy

Dobro je to sa dionicama da ih navijaci kupuju.Tako je i kod Barce.Ali je pitanje ko ce upravljat lovom.Triba u Ajduku minjat sve pocevsi od onih najnizih radnika pa sve do igraca i naravno uprave.Ali bas sve triba ocistit.E onda bi vec bila druga stvar.Takoder vecinu love sto se zarada ulozit u nogometnu skolu i skaute koji ce trazit igrace od malih dalmatinskih mista do pripizdina u africi.Ali triba se bazirat na dalmatinsku dicu i par kvalitetnih igraca sa strane.Ka sta je bilo 80-tih

je, svakako.....bas bi volia vidit da dionicari naprave cistku u klubu. kad klub prestane bit privatna prcija to je druga stvar. ali sta cemo sa mafijasima? No
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
mime21

mime21


Number of posts : 99
Age : 35
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 23 Mar - 19:44:11

kakav hajduk god bio uvik ce mi biti u


Hajduk kakav je nekad bia Hajduk_2
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeThu 27 Mar - 5:54:33

Evo skoro su 4 ure ujuro a ja pisem po ovoj izlizanoj tastaturi i od pustog bubanja po njoj cu probudit ne samo svoju familju nego i susjede ali boli me kurac.Uglavnom pocelo je preoblikovanje HAJDUKA u dionicko drustvo sto bi moglo doniti dosta dobroga.Ako se prodaju dionice,a ja virujem da oce i to u kratkom roku jerbo ima miljon fanova hajduka koji ce kupit bar jednu dionicu nasega AJDUKA.Tada ce hajduk poslovat sa pozitivnom nulom i to je dobar pocetak.Onda ako su istinite one spekulacije da Abramovic oce Kalinica i to za oko 10 000 000 milja funti onda smo na konju.Sezona bi pocela sa miljonima ako nekim cudom lova nestane,a ne bi bilo prvi put.Samo se sitite da je hajduk u sezoni 1994/1995 igra u cetvrtfinalu lige prvaka i to protiv buduceg osvajaca.Mozda se tada u ligi prvaka nije zaradivalo ko sad ali ipak hajduk je dobia pozamasnu svotu,a posebno za ta vrimena.Ta lova je naravno nestala ka sta je nestala posli prodaje Igora Tudora.Ipak sad ce Hajduk bit dionicko drustvo i tocno ce se znat koliko hajduk ima soldi u blagajni (bar se nadam).Sa tom nadom i prodajom Kalinica ruskom lovasu i sa lovom od sponzora i grada hajduk ce imat dovoljno love za dovest kojeg mladog igraca (Ivo Ilicevic,Smrekar,Tomasov) i 1 ili 2 iskusna lisca (Ivan Leko).Ostalu lovu bi tribalo bar ja tako mislim ulozit u omladinsku skolu i skautiranje.Za pocetak ne bi bilo lose otvorit Hajdukov kamp u juznog americi i to u cileu zbog velikog broja hrvata i ne toliko velikog broja skauta iz zapadne europe.Takoder sta sam vec spominja trazit igrace po africi ali po totalnim zabokrecinama jer je totalna navala europskih skauta po africi,a posebno francuskih(po repke im je crno,a o ligi da nepricam) tako da nema smisla trazit igrace po senegalu,nigeriji,slonovaci nego po totalnim rupama,a uvik se moze jeftino nac koji igrac koji ce doc igrat za kilo banana i po kila kave.Tu mislim na totalnu dicu (14-15 god).Takoder hajduk mora imat vrhunske trenere u omladinskom pogonu,a ne onog jebivjetra Poklepovica.E to su moja misljenja o spasu AJDUKA,a sta vi mislite?


Last edited by Afro Galeb on Thu 27 Mar - 21:42:40; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeThu 27 Mar - 11:59:51

kao d.d. klub bi svakako bio zasticeniji od malverzacija jer bi morali poslovat transparentno i svakog dionicara obavijestavat o stanju u klubu. varanje na tome je ozbiljno kazneno djelo i za to se dobija mucho zatvora Hajduk kakav je nekad bia 51888
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeThu 27 Mar - 16:08:56

Afro Galeb wrote:
Evo skoro su 4 ure ujuro a ja pisem po ovoj izlizanoj tastaturi i od pustog bubanja po njoj cu probudit ne samo svoju familju nego i susjede ali boli me kurac.Uglavnom pocelo je preoblikovanje HAJDUKA u dionicko drustvo sto bi moglo doniti dosta dobroga.Ako se prodaju dionice,a ja virujem da oce i to u kratkom roku jerbo ima miljon fanova hajduk koji ce kupit bar jednu dionicu nasega AJDUKA.Tada ce hajduk poslovat sa pozitivnom nulom i to je dobar pocetak.Onda ako su istinite one spekulacije da Abramovic oce Kalinica i to za oko 10 000 000 milja funti onda smo na konju.Sezona bi pocela sa miljonima ako nekim cudom lova nestane,a ne bi bilo prvi put.Samo se sitite da je hajduk u sezoni 1994/1995 igra u cetvrtfinalu lige prvaka i to protiv buduceg osvajaca.Mozda se tada u ligi prvaka nije zaradivalo ko sad ali ipak hajduk je dobia pozamasnu svotu,a posebno za ta vrimena.Ta lova je naravno nestala ka sta je nestala posli prodaje Igora Tudora.Ipak sad ce Hajduk bit dionicko drustvo i tocno ce se znat koliko hajduk ima soldi u blagajni (bar se nadam).Sa tom nadom i prodajom Kalinica ruskom lovasu i sa lovom od sponzora i grada hajduk ce imat dovoljno love za dovest kojeg mladog igraca (Ivo Ilicevic,Smrekar,Tomasov) i 1 ili 2 iskusna lisca (Ivan Leko).Ostalu lovu bi tribalo bar ja tako mislim ulozit u omladinsku skolu i skautiranje.Za pocetak ne bi bilo lose otvorit Hajdukov kamp u juznog americi i to u cileu zbog velikog broja hrvata i ne toliko velikog broja skauta iz zapadne europe.Takoder sta sam vec spominja trazit igrace po africi ali po totalnim zabokrecinama jer je totalna navala europskih skauta po africi,a posebno francuskih(po repke im je crno,a o ligi da nepricam) tako da nema smisla trazit igrace po senegalu,nigeriji,slonovaci nego po totalnim rupama,a uvik se moze jeftino nac koji igrac koji ce doc igrat za kilo banana i po kila kave.Tu mislim na totalnu dicu (14-15 god).Takoder hajduk mora imat vrhunske trenere u omladinskom pogonu,a ne onog jebivjetra Poklepovica.E to su moja misljenja o spasu AJDUKA,a sta vi mislite?

ja mislim da bi ti treba bit predsjednik Hajduka
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeThu 27 Mar - 19:23:19

Godfather wrote:

ja mislim da bi ti treba bit predsjednik Hajduka

Hajduk kakav je nekad bia 846390

ma afro je preposten za takvu funkciju Hajduk kakav je nekad bia 603621
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeFri 28 Mar - 14:45:47

Da li mislite da bi hajduk triba zadrzat Cernata?Ja mislim da mora jer jedan takav igrac triba hajduku.Takoder mislim da Sablica ne triba ostavit u hajduku zbog njegovih cestih ozljeda i zbog baziranja na mlade igrace uz naravno bar iskusnih kao sto u Cernat,Zivkovic,Andric i Verpakoskis.Tudora ne spominjem jer ko zna sta ce bit s njim i oce li uopce vise zaigrat
Back to top Go down
Gost
Guest




Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeFri 28 Mar - 15:59:42

Afro Galeb wrote:
Da li mislite da bi hajduk triba zadrzat Cernata?Ja mislim da mora jer jedan takav igrac triba hajduku.Takoder mislim da Sablica ne triba ostavit u hajduku zbog njegovih cestih ozljeda i zbog baziranja na mlade igrace uz naravno bar iskusnih kao sto u Cernat,Zivkovic,Andric i Verpakoskis.Tudora ne spominjem jer ko zna sta ce bit s njim i oce li uopce vise zaigrat

NE!
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSat 29 Mar - 0:52:08

ja bi na poljudu zasadio krumpir Hajduk kakav je nekad bia 344192
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 30 Mar - 15:46:37

Afro Galeb wrote:
Da li mislite da bi hajduk triba zadrzat Cernata?Ja mislim da mora jer jedan takav igrac triba hajduku.Takoder mislim da Sablica ne triba ostavit u hajduku zbog njegovih cestih ozljeda i zbog baziranja na mlade igrace uz naravno bar iskusnih kao sto u Cernat,Zivkovic,Andric i Verpakoskis.Tudora ne spominjem jer ko zna sta ce bit s njim i oce li uopce vise zaigrat

Cernata i Verpakoskisa treba svakako zadrzat. Sablica treba potirat. A ovaj Zivkovic, cas igra dobro, cas lose ma i njega treba potira! I naravno obavezno treba zadrzat KALINICA!!!
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 30 Mar - 17:09:07

ako mogu dobit one cifre koje spominju po novinama, mozda je i bolje da ga prodaju
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 30 Mar - 17:14:34

Mile wrote:
ako mogu dobit one cifre koje spominju po novinama, mozda je i bolje da ga prodaju

ma ne vjerujem ja u te svote, bar ne jos. ako ostane jos godinu u hajduka sigurno ce doc do te svote a i hajduku ce masu pomoc.
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 30 Mar - 17:23:10

Godfather wrote:
Mile wrote:
ako mogu dobit one cifre koje spominju po novinama, mozda je i bolje da ga prodaju

ma ne vjerujem ja u te svote, bar ne jos. ako ostane jos godinu u hajduka sigurno ce doc do te svote a i hajduku ce masu pomoc.

na koliko on uopce ima ugovor?

sasvim je sigurno da ga sad nece produzavat
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:05:48

Mile wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
ako mogu dobit one cifre koje spominju po novinama, mozda je i bolje da ga prodaju

ma ne vjerujem ja u te svote, bar ne jos. ako ostane jos godinu u hajduka sigurno ce doc do te svote a i hajduku ce masu pomoc.

na koliko on uopce ima ugovor?

sasvim je sigurno da ga sad nece produzavat

Tek ga je potpisa, a istice mu tek 2011.
Traba ga zadrzat,ako je moga modric("govno maleno") moze i on ostat jos jednu godinu.
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:08:45

Godfather wrote:
Mile wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
ako mogu dobit one cifre koje spominju po novinama, mozda je i bolje da ga prodaju

ma ne vjerujem ja u te svote, bar ne jos. ako ostane jos godinu u hajduka sigurno ce doc do te svote a i hajduku ce masu pomoc.

na koliko on uopce ima ugovor?

sasvim je sigurno da ga sad nece produzavat

Tek ga je potpisa, a istice mu tek 2011.
Traba ga zadrzat ako je moga modric("govno maleno") moze i on ostat jos jednu godinu.

modric ima ugovor na pun k.... godina

kako su eduarda i njega nagovorili da potpisu na 10 god stvarno nemam pojma... Hajduk kakav je nekad bia 925286
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:10:22

i ovo je pun k.... do tad će sigurno otic!
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:18:59

Godfather wrote:
Mile wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
ako mogu dobit one cifre koje spominju po novinama, mozda je i bolje da ga prodaju

ma ne vjerujem ja u te svote, bar ne jos. ako ostane jos godinu u hajduka sigurno ce doc do te svote a i hajduku ce masu pomoc.

na koliko on uopce ima ugovor?

sasvim je sigurno da ga sad nece produzavat

Tek ga je potpisa, a istice mu tek 2011.
Traba ga zadrzat,ako je moga modric("govno maleno") moze i on ostat jos jednu godinu.

ja mislim da ga triba prodat.ipak lova je lova.sa lovom od njegove prodaje sredit omladinsku skolu i doves par mladih igraca i kojeg iskusnog.posli toga nece bit potribe za prodajom kljucnih igraca jer ce se moc prezivit i bez prodaje igraca.dobro ne bi sad sve postalo idealno priko noci.tribalo bi neko vrime da sve dode na svoje ali u konacnici bi se isplatilo.sa takvom politikom i vrhunskim trenerima u omladinskoj skoli AJDUK bi se vratia na stare staze slave
Back to top Go down
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:27:54

Afro Galeb wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
ako mogu dobit one cifre koje spominju po novinama, mozda je i bolje da ga prodaju

ma ne vjerujem ja u te svote, bar ne jos. ako ostane jos godinu u hajduka sigurno ce doc do te svote a i hajduku ce masu pomoc.

na koliko on uopce ima ugovor?

sasvim je sigurno da ga sad nece produzavat

Tek ga je potpisa, a istice mu tek 2011.
Traba ga zadrzat,ako je moga modric("govno maleno") moze i on ostat jos jednu godinu.

ja mislim da ga triba prodat.ipak lova je lova.sa lovom od njegove prodaje sredit omladinsku skolu i doves par mladih igraca i kojeg iskusnog.posli toga nece bit potribe za prodajom kljucnih igraca jer ce se moc prezivit i bez prodaje igraca.dobro ne bi sad sve postalo idealno priko noci.tribalo bi neko vrime da sve dode na svoje ali u konacnici bi se isplatilo.sa takvom politikom i vrhunskim trenerima u omladinskoj skoli AJDUK bi se vratia na stare staze slave

ma daj Afro nemas pojma.
ako kralj KALE ostane bit ce bolje jer je daleko najbolji u Hajduku, a sad ne moze postic onu cijenu sta neke novine bubaju.
a kasnije kad rasturi u reprezentaciji( jer u njoj ce sigurno igrat poslije eura ) cijena ce mu bit jos veca od tih famoznih 10 000 000 funti.
KALE OSTANI
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:39:30

Afro Galeb wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
ako mogu dobit one cifre koje spominju po novinama, mozda je i bolje da ga prodaju

ma ne vjerujem ja u te svote, bar ne jos. ako ostane jos godinu u hajduka sigurno ce doc do te svote a i hajduku ce masu pomoc.

na koliko on uopce ima ugovor?

sasvim je sigurno da ga sad nece produzavat

Tek ga je potpisa, a istice mu tek 2011.
Traba ga zadrzat,ako je moga modric("govno maleno") moze i on ostat jos jednu godinu.

ja mislim da ga triba prodat.ipak lova je lova.sa lovom od njegove prodaje sredit omladinsku skolu i doves par mladih igraca i kojeg iskusnog.posli toga nece bit potribe za prodajom kljucnih igraca jer ce se moc prezivit i bez prodaje igraca.dobro ne bi sad sve postalo idealno priko noci.tribalo bi neko vrime da sve dode na svoje ali u konacnici bi se isplatilo.sa takvom politikom i vrhunskim trenerima u omladinskoj skoli AJDUK bi se vratia na stare staze slave

E sad.Tesko ce mu cijena ic priko 10 000 000 milja.Vjerovatno nije istina o bas tolikoj cifri ali je jako blizu.dobro moze se on jos zadrzat 1 sezonu ali ipak bolje je odma pocet obnovu hajduka
Back to top Go down
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:49:54

Afro Galeb wrote:
Afro Galeb wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
ako mogu dobit one cifre koje spominju po novinama, mozda je i bolje da ga prodaju

ma ne vjerujem ja u te svote, bar ne jos. ako ostane jos godinu u hajduka sigurno ce doc do te svote a i hajduku ce masu pomoc.

na koliko on uopce ima ugovor?

sasvim je sigurno da ga sad nece produzavat

Tek ga je potpisa, a istice mu tek 2011.
Traba ga zadrzat,ako je moga modric("govno maleno") moze i on ostat jos jednu godinu.

ja mislim da ga triba prodat.ipak lova je lova.sa lovom od njegove prodaje sredit omladinsku skolu i doves par mladih igraca i kojeg iskusnog.posli toga nece bit potribe za prodajom kljucnih igraca jer ce se moc prezivit i bez prodaje igraca.dobro ne bi sad sve postalo idealno priko noci.tribalo bi neko vrime da sve dode na svoje ali u konacnici bi se isplatilo.sa takvom politikom i vrhunskim trenerima u omladinskoj skoli AJDUK bi se vratia na stare staze slave

E sad.Tesko ce mu cijena ic priko 10 000 000 milja.Vjerovatno nije istina o bas tolikoj cifri ali je jako blizu.dobro moze se on jos zadrzat 1 sezonu ali ipak bolje je odma pocet obnovu hajduka

Ako ostane jos godinu dana cijena ce mu bit najveca u povijesti Hajduka. I nadam se da ce bit to tih 10 milja funti da i mi nesto prodamo za dobre novce a ne samo ona guba mamic i co. bilo bi bolje da odma pocme obnova Hajduka i da se naviknu igrat bez njega, al onda za ovaj kup uefa (jer Hajduk je sigurno drugi) bit cemo puno slabiji. a s njim hmmm(di ce nam bit kraj) jos kad bi osta Cernat.
Back to top Go down
Sponsored content





Hajduk kakav je nekad bia Empty
PostSubject: Re: Hajduk kakav je nekad bia   Hajduk kakav je nekad bia Icon_minitime

Back to top Go down
 
Hajduk kakav je nekad bia
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» HAJDUk NOVI PRVAK ??
» nisu ni cehinje sto su nekad bile...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: o svemu pomalo :: sport-
Jump to: