Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 UMRA JE NAJVECI GALEB

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeWed 18 Mar - 18:36:03

evo ljudi odavno se nisam bavia ovom plemenitom animacijom za fureste i ko zna ocu li i vise jerbo jebalo se,dobivalo se odjeba i bilo raznoraznih sranja(jebate samo mi je sranje u glavi danas...a da se odem posrat...hmmm)...uglavnom bojim se da je galebarenje iza mene ali mogu ja to sad rec ali kad dode lito sta ce onda bit!?... No
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeWed 18 Mar - 18:42:09

nece, nece...pa ce na kraju iz zasjede pobrat cili ulov Rolling Eyes UMRA JE NAJVECI GALEB 925286 UMRA JE NAJVECI GALEB 764945 UMRA JE NAJVECI GALEB 846390
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeWed 18 Mar - 18:45:28

sta se ti javljas cvaticu...tebi je gotovo sa galebarenjem...daj ozeni se da se vise oprostimo,zapijemo za momacku i adio,a i vec je sad adio kad je mala u splitu...jaooooo...imas li sta dodat??? UMRA JE NAJVECI GALEB 846390
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeWed 18 Mar - 18:47:22

Afro Galeb wrote:
sta se ti javljas cvaticu...tebi je gotovo sa galebarenjem...daj ozeni se da se vise oprostimo,zapijemo za momacku i adio,a i vec je sad adio kad je mala u splitu...jaooooo...imas li sta dodat??? UMRA JE NAJVECI GALEB 846390

frane mene zove cvatichem... No

no da, ako ce bit itko tko je u penziji onda sam to ja...ti ne sigurno afro
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeWed 18 Mar - 18:49:04

to cemo jos vidit cvaticu...ajde pocela su sranja...oooo jeeeaaaaaa cheers
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeWed 18 Mar - 18:52:25

Afro Galeb wrote:
to cemo jos vidit cvaticu...ajde pocela su sranja...oooo jeeeaaaaaa cheers

je li wc prezivio What a Face
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeWed 18 Mar - 18:54:59

nosim pelena...previse je sranja da idem na wc...stiga bi mozda do po hodnika...
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeWed 18 Mar - 18:57:58

ali bilo bi to carsko sranje king
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeThu 19 Mar - 0:50:51

moracemo Dezurni i ja spasavat cast galebova, ali vise ne lovimo sitnu ribu, odsada samo i jedino najvece raze
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeThu 19 Mar - 1:16:39

Pekny Halan wrote:
moracemo Dezurni i ja spasavat cast galebova, ali vise ne lovimo sitnu ribu, odsada samo i jedino najvece raze

bogami ste dobro poceli UMRA JE NAJVECI GALEB 51888
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeThu 19 Mar - 12:47:25

Afro Galeb wrote:
uglavnom bojim se da je galebarenje iza mene ali mogu ja to sad rec ali kad dode lito sta ce onda bit!?... No

..ma da, afro najbolje aj u penziju, sta ce ti galebarenje, nevalja to nista.... UMRA JE NAJVECI GALEB 131802

UMRA JE NAJVECI GALEB Dfgf.th UMRA JE NAJVECI GALEB 131802

UMRA JE NAJVECI GALEB Cimg5693.th UMRA JE NAJVECI GALEB 131802

UMRA JE NAJVECI GALEB 22161252.th UMRA JE NAJVECI GALEB 131802
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeThu 19 Mar - 19:22:11

dezurni_galeb wrote:
Afro Galeb wrote:
uglavnom bojim se da je galebarenje iza mene ali mogu ja to sad rec ali kad dode lito sta ce onda bit!?... No

..ma da, afro najbolje aj u penziju, sta ce ti galebarenje, nevalja to nista.... UMRA JE NAJVECI GALEB 131802

UMRA JE NAJVECI GALEB Dfgf.th UMRA JE NAJVECI GALEB 131802

UMRA JE NAJVECI GALEB Cimg5693.th UMRA JE NAJVECI GALEB 131802

UMRA JE NAJVECI GALEB 22161252.th UMRA JE NAJVECI GALEB 131802

UMRA JE NAJVECI GALEB 909392 UMRA JE NAJVECI GALEB 909392 UMRA JE NAJVECI GALEB 909392 UMRA JE NAJVECI GALEB 909392 UMRA JE NAJVECI GALEB 909392 popizdia popizdia popizdia popizdia popizdia UMRA JE NAJVECI GALEB 344192 UMRA JE NAJVECI GALEB 344192 UMRA JE NAJVECI GALEB 344192 jebiga dezurni to se ja tjesim jerbo vecinu lita cu provest ode u purgeriji i di cu ja barit...mogu jedino vatat onu mrlju na jarunu jebate...a ove slike...ma to je sigurno iz portugala,spanjolske,azurne obale,sicilije ili negdi...jebemu iz hrvatske je...opet se bezuspjesno tjesim u 3pm UMRA JE NAJVECI GALEB 344192 UMRA JE NAJVECI GALEB 344192 UMRA JE NAJVECI GALEB 344192 UMRA JE NAJVECI GALEB 344192 UMRA JE NAJVECI GALEB 344192 UMRA JE NAJVECI GALEB 344192
Back to top Go down
Gost
Guest




UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeTue 24 Mar - 1:34:39

Afro Galeb wrote:
sta se ti javljas cvaticu...tebi je gotovo sa galebarenjem...daj ozeni se da se vise oprostimo,zapijemo za momacku i adio,a i vec je sad adio kad je mala u splitu...jaooooo...imas li sta dodat??? UMRA JE NAJVECI GALEB 846390

flower cheers
Back to top Go down
Gost
Guest




UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeTue 24 Mar - 1:36:14

dezurni_galeb wrote:
Afro Galeb wrote:
uglavnom bojim se da je galebarenje iza mene ali mogu ja to sad rec ali kad dode lito sta ce onda bit!?... No

..ma da, afro najbolje aj u penziju, sta ce ti galebarenje, nevalja to nista.... UMRA JE NAJVECI GALEB 131802



UMRA JE NAJVECI GALEB Cimg5693.th UMRA JE NAJVECI GALEB 131802



ovo vama guzica... UMRA JE NAJVECI GALEB 428158
Back to top Go down
Gost
Guest




UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeTue 24 Mar - 20:20:11

purgerica wrote:



ovo vama guzica... UMRA JE NAJVECI GALEB 428158
ja ne mogu uvatit bolje! Smiluj se...i daj ti svoje da nam digne kriterij i jos nesto! (fali mi sad smajl u obliku raže)
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeTue 24 Mar - 20:53:13

dezurni_galeb wrote:
purgerica wrote:



ovo vama guzica... UMRA JE NAJVECI GALEB 428158
ja ne mogu uvatit bolje! Smiluj se...i daj ti svoje da nam digne kriterij i jos nesto! (fali mi sad smajl u obliku raže)

ili jos bolje lampuge UMRA JE NAJVECI GALEB 131802
Back to top Go down
Gost
Guest




UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeThu 26 Mar - 23:49:22

koja je poanta postanja (slikica) ako mi netko editira. bas se pitam ko je scratch
Back to top Go down
Gost
Guest




UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeFri 27 Mar - 20:58:39

kakve veze sa ima domaca guzica sa galebarenjen ceskinja i notvrzanki, moderatori pozivan vas da pobrisete sav SPAM sa topika, i otvaranje izvanrednog postupka i istrage jer se cini da Borg in Women Disguise zeli priuzet forun i asimilirat sve galebove, dokaz je i prva zrtva-Afro

zahtjevan hitnu sjednicu i ocitavanje o ovon problemu na tajnoj lokaciji (Marineta)
Back to top Go down
Gost
Guest




UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitimeFri 27 Mar - 22:02:34

Pekny Halan wrote:
kakve veze sa ima domaca guzica sa galebarenjen ceskinja i notvrzanki, moderatori pozivan vas da pobrisete sav SPAM sa topika, i otvaranje izvanrednog postupka i istrage jer se cini da Borg in Women Disguise zeli priuzet forun i asimilirat sve galebove, dokaz je i prva zrtva-Afro

zahtjevan hitnu sjednicu i ocitavanje o ovon problemu na tajnoj lokaciji (Marineta)


komentirali smo guzice.
uvatit cu ja ovo lito bolje od vas ako mi admin dopusti, pa cu onda bit on ceski topic. Twisted Evil
Back to top Go down
Sponsored content





UMRA JE NAJVECI GALEB Empty
PostSubject: Re: UMRA JE NAJVECI GALEB   UMRA JE NAJVECI GALEB Icon_minitime

Back to top Go down
 
UMRA JE NAJVECI GALEB
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» predstavljanje novih galebova...
» Galeb u akciji

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: Galebarenje :: galebarska kronika-
Jump to: