Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Empty
PostSubject: UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU   UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Icon_minitimeThu 19 Mar - 19:48:10

e sad sta bi to znacilo...pa ovako...mislim da svaki pravi galeb jednog dana ode u mirovinu jerbo upozna neku curu koja mu se svidi i sa kojom bi bia vise od veceri,tjedna ili vec koliko ceske holke stoje...uglavnom galeb da moze rec da je galeb triba imat bar 10 upada svako lito i tako najmanje 5 godina...ne znam sta ce ostali galebovi iz odbora rec na ovo ali mislim da je to skroz u redu...naravno od tih upada bi tribalo sta i rijesim jebemu...ajde da se prosjecno svako lito bar jedna povali i zabrije sa amo rec 4 zenske...znaci dolazimo do broja od 5 pojebanih zena i 20 zabrijanih...to bi bia neki minimum po neki mojim kriterijama za pravog galeba...e kad smo to ustvrdili onda idemo do nase teme,a to je znaci mirovina...nakon sta se ustvrdi na posebnom zasjedanju galebova dalmacije da neki galeb nije falsa ili bez krila nego bas pravi galeb onda on i moze u mirovini bez da ga drugi galebi jebu u mozak...e sad moze se dogodit da taj galeb u mirovini opet pozeli galebarit i naravno triba mu se to dopustit...umirovljenik triba primat mirovinu...u ovom slucaju ce mu ona bit ponudena jedanput godisnje od 6 do 9 misec u vidu mlade,preplanule i naravno sisate cehinje od strane jos aktivnih galeba...


Last edited by Afro Galeb on Thu 19 Mar - 20:16:36; edited 2 times in total
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Empty
PostSubject: Re: UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU   UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Icon_minitimeThu 19 Mar - 19:55:37

onda ovdje nitko nije galeb UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU 846390
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Empty
PostSubject: Re: UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU   UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Icon_minitimeThu 19 Mar - 20:20:00

ja mislim, jednom galeb, uvik galeb! Jedini posal posli kojeg nema mirovine....nema vremena za mirovinu bounce
Back to top Go down
Gost
Guest




UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Empty
PostSubject: Re: UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU   UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Icon_minitimeThu 19 Mar - 21:29:59

tako je, priko lita posaljes zenu u rusiju na tecaj strikanja i nastavljas galebarit
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Empty
PostSubject: Re: UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU   UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Icon_minitimeThu 19 Mar - 22:41:18

Pekny Halan wrote:
tako je, priko lita posaljes zenu u rusiju na tecaj strikanja i nastavljas galebarit

vladivostok? UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU 51888
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Sponsored content





UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Empty
PostSubject: Re: UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU   UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU Icon_minitime

Back to top Go down
 
UVJETI ZA GALEBARSKU MIROVINU
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» kako poceti galebarsku karijeru

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: Galebarenje :: galebarska kronika-
Jump to: