Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Gost
Guest




Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Empty
PostSubject: Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima?   Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Icon_minitimeTue 24 Mar - 17:45:04

Vi ipak predstavljate Hrvatsku na neki način. Jel tako? kulturna ste baština. Zanima me kako se vi trudite oko vaših već ulovljenih strankinja?
Na kakve se bazirate? Koliko im vremena posvetite? Kako se prema njima postavite, jeste galantni i ljubazni ili pak izigravate frajerčine?
Gdje ih vodite? i naposlijetku, kad ih tamo odvedete, kakvi ste? imate li standardiziran postupak ili improvizirate? i je li vam u svemu tome bitno da cura svrši?

jeste li ponos naše male Hrvatske?
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Empty
PostSubject: Re: Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima?   Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Icon_minitimeTue 24 Mar - 21:15:15

evo ja se bavin tom plemenitom animacijom za fureste niz godine ka i velika vecina kolega sa ovog foruma...malo sam kala sa tim odnosno nisam nista galebaria od 7.8.2009 do kraja lita iz vecini vec poznatih razloga ali prije toga je bilo svasta...od???a jebemu i ja bi sad raza ili lampuga smajlic...admine rijesi to pod hitno da sta prije ovo editiram...uglavnom di sam sta?a jebemu sad sam se zblesia...ahaaa sta sam tamo di sam sta...dobro mogu nastavit onda od tamo di sam sta valjda...uglavnom galebaria sam dosta nekad sam manjim,a boga mi nekad i sa velikim uspjehom,a jos vise sa tragicno losim uspjehom ka ono lito kad je skunk bia u diru,pa je bilo lipse zavalit se,sve cetri u zrak i zaboli te neka stvar za sve sta se dogada oko tebe...e to su bili dani dok su bili,a sad kad skontam to lito i razmislim,pa bi sam za kurac i malo ka zalim za tim,pa preporuka galebima da puno ne puse trave jerbo rijesit ce nista ka i ja to lito,a i tribaju malo pripazit i sa alkoholom...onako koja casa cisto da se opuste ako su inace ukoceni ali sa prvom holkom ta ukocenost prode i onda sve ide ka podmazano...mislim podmazano...sta mislim pod tim?...pa mislim na upade,a sad oce li bit uspjeha hmmm to zavisi od vas iako mogu otkrit neke tajne ali bolje da se nesto i ne sazna...a jebate sta sam se uzasra...koliko sam napisa do sad,a jos nisam siguran jesam li odgovoria bar na jedno pitanje sta ga je postavila purgerice...e kako ja to radim...pa posto nisam nesto posebno pametan,a niti lip onda mi ostaje sarm i ono sta svaki galeb dobije kad se rodi...ono nesto sta se ne moze naucit...moze neki purger,slavonca ili neko koji nema urodeno to u sebi gledat cilo lito pravo galeba kako se to radi i mislit ce da je nesto naucia ali kad krene i upadne nekoj holki skontat ce da to nije bas tako i da se to ne da bas naucit...ili imas to ili nemas jebiga...e ja sam prosa dobar dio europe,a bome dospia sam i priko velike bare...o tome ne bi bas sad...hehehe...dovoljno me se podjebavalo u vezi toga,a virujem da je mile admin informira purgericu o tome tako da svi znaju...a jebiga ko radi taj i grisi mada ovo se ne moze nazvat posal nego cisto zadovoljstvo i pokusaj da se zadovolje obe strane ali bez suvisnih emocija koje mogu bit bolne...a jebiga i to mi se dogadalo ali sad sam dosta cvrsci i nece vise bit takih minusa...jebate ja jos pisem,a ruke su mi otpale...hmmm odakle mi inspiracija...ahaaaa mora bit da je ona tajnica od danas....eeeeee koja...nadam se da cu pocet tu radit i imat smijesak svih 8 uri dok radim uz nju...evo ja otisa od teme...ajde jos malo i ispast ce roman od ovog kako sam krenia...znaci bia sam do sad sa cehinjama(ko to zna koliko),par slovakinja,njemicom,zrpkinjom naravno,jednom slovenkom(a dobro je i to obzirom da ih ima 5-6 na jadranu liti),klokankom,bosankom nazalost,skoro sa poljakinjom i mislim da je to to...a more bit da sam sta i zaboravia...ako se sitim editirat cu...jebiga godine,senilnost znate i sami...aj ca iden ja negdi...ruke su me zabolile vise od ovog piskaranja...aj Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? 245124
Back to top Go down
Gost
Guest




Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Empty
PostSubject: Re: Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima?   Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Icon_minitimeWed 25 Mar - 13:56:24

jebate, ti si trebao bit politicar Smile
puno napisa, a nista nisi rekao Rolling Eyes Very Happy

je poznato mi je to sve Smile
Back to top Go down
Gost
Guest




Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Empty
PostSubject: Re: Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima?   Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Icon_minitimeFri 27 Mar - 21:09:19

purgerica wrote:
Vi ipak predstavljate Hrvatsku na neki način. Jel tako?
je

Quote :
kulturna ste baština
.

nismo

Quote :
Zanima me kako se vi trudite oko vaših već ulovljenih strankinja

trudimo se dok ih lovimo, posli se one trude

Quote :
Na kakve se bazirate
one sa velikin dusecima

Quote :
Koliko im vremena posvetite

oko 15 minuta zavisi kako kad
Quote :
Kako se prema njima postavite
ovisi kolko san pijan, obicno lezeci polozaj

Quote :
Gdje ih vodite

na paranglav vesla u ruke i tiraj mala
Quote :

i naposlijetku, kad ih tamo odvedete, kakvi ste? imate li standardiziran postupak ili improvizirate? i je li vam u svemu tome bitno da cura svrši?

no koment


Quote :
jeste li ponos naše male Hrvatske?

[quote]
koga briga
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Empty
PostSubject: Re: Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima?   Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Icon_minitimeFri 27 Mar - 21:20:13

[quote="Pekny Halan"]
purgerica wrote:
Vi ipak predstavljate Hrvatsku na neki način. Jel tako?
je

Quote :
kulturna ste baština
.

nismo

Quote :
Zanima me kako se vi trudite oko vaših već ulovljenih strankinja

trudimo se dok ih lovimo, posli se one trude

Quote :
Na kakve se bazirate
one sa velikin dusecima

Quote :
Koliko im vremena posvetite

oko 15 minuta zavisi kako kad
Quote :
Kako se prema njima postavite
ovisi kolko san pijan, obicno lezeci polozaj

Quote :
Gdje ih vodite

na paranglav vesla u ruke i tiraj mala
Quote :

i naposlijetku, kad ih tamo odvedete, kakvi ste? imate li standardiziran postupak ili improvizirate? i je li vam u svemu tome bitno da cura svrši?

no koment


Quote :
jeste li ponos naše male Hrvatske?

Quote :

koga briga



Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? 1257 Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? 846390
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Empty
PostSubject: Re: Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima?   Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Icon_minitimeFri 27 Mar - 21:59:05

: Very Happy
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Empty
PostSubject: Re: Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima?   Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Icon_minitimeFri 27 Mar - 22:04:40

Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? 764945 Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? 925286 Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? 700598
sve sam rekla.
Back to top Go down
Sponsored content





Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Empty
PostSubject: Re: Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima?   Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jesu li Strankinje zadovoljne našom ponudom i trebamo li se ponositi našim galebima?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: Galebarenje :: mala skola galebarenja-
Jump to: