Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Parangali-bacanje parangala u bracki kanal

Go down 
+3
Mile
mime21
Afro Galeb
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
GLB rakija

GLB rakija


Number of posts : 15
Age : 33
Lokacija : Mimice (skoro)
Registration date : 2008-03-30

Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Parangali-bacanje parangala u bracki kanal   Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Icon_minitimeTue 1 Apr - 0:33:20

još ga nisan odmrsija
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Parangali-bacanje parangala u bracki kanal   Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Icon_minitimeTue 1 Apr - 0:35:53

GLB rakija wrote:
jesan ti reka da san doktor,
to nije bija slučajni zamrs,
jerbo da san van reka da bacimo 50 udica na jedno misto
rekli bi da san budala
Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 248759

Ma sve to stoji ali nismo nista ulovili osim mislim jednog kantra od par deki


Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Kantar
Back to top Go down
GLB rakija

GLB rakija


Number of posts : 15
Age : 33
Lokacija : Mimice (skoro)
Registration date : 2008-03-30

Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Parangali-bacanje parangala u bracki kanal   Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Icon_minitimeTue 1 Apr - 0:38:36

koji je pošteno ulovljen, a nemoj zaboravit i tunu
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Parangali-bacanje parangala u bracki kanal   Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Icon_minitimeTue 1 Apr - 0:46:25

GLB rakija wrote:
koji je pošteno ulovljen, a nemoj zaboravit i tunu

E tuna.Kako sam to zaboravia.Koja je bila muka sa njom.Jedva smo je izvadili

Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 TunaKomadiYest_185gweb
Back to top Go down
Gost
Guest




Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Parangali-bacanje parangala u bracki kanal   Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Icon_minitimeTue 1 Apr - 13:28:07

Afro Galeb wrote:
GLB rakija wrote:
vratimo se na parangale.

je se sićate (deko i afro) kako smo na braču brzo bacili oni moj drveni parangal na bilu ribu?
Niko brže nije bacija 100 udica parangala

To je takozvani zamrs parangal.Idealan za bacanje po pragovima jerbo 50-ak udica padne na isto misto

Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 964374 Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 964374
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Parangali-bacanje parangala u bracki kanal   Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Icon_minitimeTue 1 Apr - 13:34:53

Izradujem nove na trzistu zamrs parangale.Jos nevideno u ovom dijelu europe.Kako jednostavno zapasat jedan prag pun arbuna,fratara,skarpina,kanjaca.....Pa vrlo jednostavno uz pomoc zamrs parangala.Za dodatne informacije obratite se GLB rakiji
Back to top Go down
GLB rakija

GLB rakija


Number of posts : 15
Age : 33
Lokacija : Mimice (skoro)
Registration date : 2008-03-30

Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Parangali-bacanje parangala u bracki kanal   Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Icon_minitimeTue 1 Apr - 13:41:51

lijepo bih molia afra da ako slučajno bude mogao da ostavi onaj moj parangal sa ribarske, šta je u njega, isprid garaže, da otvorin biznis
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Parangali-bacanje parangala u bracki kanal   Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Icon_minitimeTue 1 Apr - 13:58:28

GLB rakija wrote:
lijepo bih molia afra da ako slučajno bude mogao da ostavi onaj moj parangal sa ribarske, šta je u njega, isprid garaže, da otvorin biznis

Mogu ali ne zelim riskirat da ga ko ne bi ukra isprid garaze.Velik je to rizik.Bolje da stoji kod mene na sigurnom.Moglo bi se rec da je to prototip zamrs parangala.Triba ga sta prije patentirat jer sam saznao
da niko na svitu nije dosa do takve ideje tako da cu demantirat sam sebe kad sam reka da vec postoji takav parangal negdi po svitu.E nema ga nigdi zato GLB rakijo,deko moramo sta prije zastitit tu vrstu parangala da zaradimo miljone
Back to top Go down
deko

deko


Number of posts : 26
Age : 32
Lokacija : split
Registration date : 2008-03-30

Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Parangali-bacanje parangala u bracki kanal   Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Icon_minitimeTue 1 Apr - 19:58:41

Afro Galeb wrote:
GLB rakija wrote:
lijepo bih molia afra da ako slučajno bude mogao da ostavi onaj moj parangal sa ribarske, šta je u njega, isprid garaže, da otvorin biznis

Mogu ali ne zelim riskirat da ga ko ne bi ukra isprid garaze.Velik je to rizik.Bolje da stoji kod mene na sigurnom.Moglo bi se rec da je to prototip zamrs parangala.Triba ga sta prije patentirat jer sam saznao
da niko na svitu nije dosa do takve ideje tako da cu demantirat sam sebe kad sam reka da vec postoji takav parangal negdi po svitu.E nema ga nigdi zato GLB rakijo,deko moramo sta prije zastitit tu vrstu parangala da zaradimo miljone
nemoj da nam neko ukrade biznis jer ce mo izgubit miljone
ovo je smo izmedu nas king
Back to top Go down
Sponsored content





Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Parangali-bacanje parangala u bracki kanal   Parangali-bacanje parangala u bracki kanal - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Parangali-bacanje parangala u bracki kanal
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» parangali-bacanje parangala na oboritu ribu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: o svemu pomalo :: ribarenje-
Jump to: