Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 topic za jadikovanje...

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:52:53

dezurni_galeb wrote:
jebenti pasa jarca ovom glupom procesoru....

pun mi ga je q,,,ja neman pojma kako je komp radia jucer?!?!? confused

fala bogu da bar to nije zajebavalo! Rolling Eyes
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
sandra

sandra


Number of posts : 96
Age : 34
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 0:24:45

dežurni galebe a da si kupiš novi komp? topic za jadikovanje... - Page 2 428158
Back to top Go down
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 0:28:16

zasto je bas danas utakmica juventusa trebala bit odgodena.
bas danas kad sam ja igra na njega i sad mi je dobitak manji za 18o kn Sad
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 0:32:27

sandra wrote:
dežurni galebe a da si kupiš novi komp? topic za jadikovanje... - Page 2 428158

vidis, toga se ne bi nikad sjetia scratch topic za jadikovanje... - Page 2 711692
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 0:32:57

Godfather wrote:
zasto je bas danas utakmica juventusa trebala bit odgodena.
bas danas kad sam ja igra na njega i sad mi je dobitak manji za 18o kn Sad

ostavit ces ti i gace u toj kladionici topic za jadikovanje... - Page 2 414218
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:07:16

sandra wrote:
dežurni galebe a da si kupiš novi komp? topic za jadikovanje... - Page 2 428158

topic za jadikovanje... - Page 2 964374

dobro, a oces mi i rec kako da se rjesim problema sa kompom?!?!
Back to top Go down
Gost
Guest




topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:57:27

jebenti prazan frizider....nek se goni u q..gladan san ka pas....nema jebene pastete, nema salama...nema sira...nema jeote nego jedna prazna boca majoneze!!!!
Back to top Go down
Gost
Guest




topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 19:06:02

e pa ovo nije istina, ovo nije jebena istina!!!!! izen se jutros u 8 uri, iden nesta radit oko kuce, sve 5, oko 10 me pocne bolit ruka, mislin si koji patak je sad, radio do podne. ruk opet boli, nemrem vise, valabogu odo lec kako i spada, zaspen, probudijo se malo prije, ruka ne boli, boli glava, a u mp3, dignen se na WC, malo me zamanta, misluin si spava san po dana nije nista, slucajno vidin toplomjer, kazen aj da vidin al nema sanse da iman fibru....

...e da, izmirijo san 39 sa 6, mislin si nema sanse sere, uzmen digitalac, izmirijo 3 sa5, pa jebemu sunce nije moguce, evo setan po kuci, jiden, zajebavan se na kompu, pa sta je ovo?? scratch confused confused

ljudi ocema na balun ja se ne osjecan bolesno
Back to top Go down
Gost
Guest




topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 21:45:15

pekny halan wrote:
e pa ovo nije istina, ovo nije jebena istina!!!!! izen se jutros u 8 uri, iden nesta radit oko kuce, sve 5, oko 10 me pocne bolit ruka, mislin si koji patak je sad, radio do podne. ruk opet boli, nemrem vise, valabogu odo lec kako i spada, zaspen, probudijo se malo prije, ruka ne boli, boli glava, a u mp3, dignen se na WC, malo me zamanta, misluin si spava san po dana nije nista, slucajno vidin toplomjer, kazen aj da vidin al nema sanse da iman fibru....

...e da, izmirijo san 39 sa 6, mislin si nema sanse sere, uzmen digitalac, izmirijo 3 sa5, pa jebemu sunce nije moguce, evo setan po kuci, jiden, zajebavan se na kompu, pa sta je ovo?? scratch confused confused

ljudi ocema na balun ja se ne osjecan bolesno

topic za jadikovanje... - Page 2 964374 topic za jadikovanje... - Page 2 964374

ovako nesto jos nisan cua!!hahahaha
Back to top Go down
Gost
Guest




topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeFri 4 Apr - 16:53:45

NEK SE SVE NOSI U ONU STVAR!!!!
mile vrcnit ce ti ova glodalica cipo s mog prozora tebi kroz zid u sobu i kroz komp izletit na drugu stranu kroz zid i uletit u cetinu majke mi....
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeFri 4 Apr - 21:06:18

dezurni_galeb wrote:
NEK SE SVE NOSI U ONU STVAR!!!!
mile vrcnit ce ti ova glodalica cipo s mog prozora tebi kroz zid u sobu i kroz komp izletit na drugu stranu kroz zid i uletit u cetinu majke mi....

sta je bilo? Suspect
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeFri 4 Apr - 21:06:55

jebemti 60-tku da ti jebem! ovo je vec ko zna koji put da mi je pobigla dok sam bia navrh skala! popizdia popizdia popizdia popizdia topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeFri 4 Apr - 23:30:42

Mile wrote:
jebemti 60-tku da ti jebem! ovo je vec ko zna koji put da mi je pobigla dok sam bia navrh skala! popizdia popizdia popizdia popizdia topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192

taman dok si se vraca po pokaz jel? topic za jadikovanje... - Page 2 245124 topic za jadikovanje... - Page 2 846390
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeSat 5 Apr - 0:50:43

pekny halan wrote:
Mile wrote:
jebemti 60-tku da ti jebem! ovo je vec ko zna koji put da mi je pobigla dok sam bia navrh skala! popizdia popizdia popizdia popizdia topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192

taman dok si se vraca po pokaz jel? topic za jadikovanje... - Page 2 245124 topic za jadikovanje... - Page 2 846390

ma ne...dok sam se vraca s faksa scratch
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeMon 7 Apr - 0:55:20

Mile wrote:
jebemti 60-tku da ti jebem! ovo je vec ko zna koji put da mi je pobigla dok sam bia navrh skala! popizdia popizdia popizdia popizdia topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192


ha ha ja sam vidija kako mu bizi i smijamu se lol! topic za jadikovanje... - Page 2 51888
Back to top Go down
mime21

mime21


Number of posts : 99
Age : 35
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeMon 7 Apr - 1:14:37

tko ce meni prezivit 4 kolokvija ovi tjedan, No
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeMon 7 Apr - 13:52:07

Godfather wrote:
Mile wrote:
jebemti 60-tku da ti jebem! ovo je vec ko zna koji put da mi je pobigla dok sam bia navrh skala! popizdia popizdia popizdia popizdia topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192 topic za jadikovanje... - Page 2 344192


ha ha ja sam vidija kako mu bizi i smijamu se lol! topic za jadikovanje... - Page 2 51888

prase! pig
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeTue 8 Apr - 14:31:51

pa jebemti ovo usrano jugo.opet je pocelo i sad ce vjerovatno puvat danima i danima,a onda jebena bura.pa ovo nije moguce.da covik ne moze ni mrizu bacit.jebemu proljece je,a ovako jugo triba puvat u 9 misec,a ne sad.nek
idu u k... svi zagadivaci i svi koji nisu potpisali sporazum u kyotu na celu sa SAD-om i onim kretenom bushom.oni
su krivi za ovakve vremenske poremecaje topic za jadikovanje... - Page 2 84948
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeTue 8 Apr - 20:27:53

a u 3pm popizdia .markov brod ide na remont za koji dan tako da nece nista bit od njega.e sad.ostaje moj kaic bez pente.nije dobro nikako.valjda ce vinko moc ic i uzet svoj kaic i pentu.posto sam ja organizator provat cu nac nekoga ko ce moc posudit pentu tako da mozemo ic sa 2 kaica
Back to top Go down
Gost
Guest




topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeTue 8 Apr - 21:15:04

Afro Galeb wrote:
a u 3pm popizdia .markov brod ide na remont za koji dan tako da nece nista bit od njega.e sad.ostaje moj kaic bez pente.nije dobro nikako.valjda ce vinko moc ic i uzet svoj kaic i pentu.posto sam ja organizator provat cu nac nekoga ko ce moc posudit pentu tako da mozemo ic sa 2 kaica

ja mogu pokusat vidit za pentu al nista ne obecajen
Back to top Go down
mime21

mime21


Number of posts : 99
Age : 35
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeWed 9 Apr - 12:53:15

Afro Galeb wrote:
a u 3pm popizdia .markov brod ide na remont za koji dan tako da nece nista bit od njega.e sad.ostaje moj kaic bez pente.nije dobro nikako.valjda ce vinko moc ic i uzet svoj kaic i pentu.posto sam ja organizator provat cu nac nekoga ko ce moc posudit pentu tako da mozemo ic sa 2 kaica

i bolje topic za jadikovanje... - Page 2 414218
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeThu 10 Apr - 1:18:03

jebemti ovaj intel i njihove dvo jezgrene procesore topic za jadikovanje... - Page 2 344192 . jebemti sve i ovaj prigrijani ventilator na kojem mozes jaje pofrigat topic za jadikovanje... - Page 2 344192 .pa sta je ovo.u 3pm koji k.......ocu svoj stari komp.bar znam na cemu sam.mile oces li mi ga prodat
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeThu 10 Apr - 1:20:30

Afro Galeb wrote:
jebemti ovaj intel i njihove dvo jezgrene procesore topic za jadikovanje... - Page 2 344192 . jebemti sve i ovaj prigrijani ventilator na kojem mozes jaje pofrigat topic za jadikovanje... - Page 2 344192 .pa sta je ovo.u 3pm koji k.......ocu svoj stari komp.bar znam na cemu sam.mile oces li mi ga prodat

300 kn i tvoj je Very Happy
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeThu 10 Apr - 1:22:19

Mile wrote:
Afro Galeb wrote:
jebemti ovaj intel i njihove dvo jezgrene procesore topic za jadikovanje... - Page 2 344192 . jebemti sve i ovaj prigrijani ventilator na kojem mozes jaje pofrigat topic za jadikovanje... - Page 2 344192 .pa sta je ovo.u 3pm koji k.......ocu svoj stari komp.bar znam na cemu sam.mile oces li mi ga prodat

300 kn i tvoj je Very Happy

sta je to dobia na vrijednosti otkad si ga kupia od mene.jel picko popizdia
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitimeThu 10 Apr - 1:23:33

Afro Galeb wrote:
Mile wrote:
Afro Galeb wrote:
jebemti ovaj intel i njihove dvo jezgrene procesore topic za jadikovanje... - Page 2 344192 . jebemti sve i ovaj prigrijani ventilator na kojem mozes jaje pofrigat topic za jadikovanje... - Page 2 344192 .pa sta je ovo.u 3pm koji k.......ocu svoj stari komp.bar znam na cemu sam.mile oces li mi ga prodat

300 kn i tvoj je Very Happy

sta je to dobia na vrijednosti otkad si ga kupia od mene.jel picko popizdia

prosle godine je bila rekordna inflacija topic za jadikovanje... - Page 2 131802
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Sponsored content





topic za jadikovanje... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: topic za jadikovanje...   topic za jadikovanje... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
topic za jadikovanje...
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: o svemu pomalo :: opca diskusija-
Jump to: