Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Najbolje galebarske price

Go down 
+4
je 100%
jemiveliki
Afro Galeb
Mile
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
BoSKoviC




Number of posts : 6
Registration date : 2008-03-30

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:36:59

je je ivana vidi kako ti dobro znas Laughing
pa kak si? imas jos koju pricu vako zanimljivu za mene Najbolje galebarske price - Page 2 645901
Back to top Go down
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:39:09

Afro Galeb wrote:
Ipak mislim da me to neko zajebaje.Saznat cu ja ko ce Twisted Evil

afro jebote imas PM pa salji....a ne vako gadjat!
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:45:40

BoSKoviC wrote:
je je ivana vidi kako ti dobro znas Laughing
pa kak si? imas jos koju pricu vako zanimljivu za mene Najbolje galebarske price - Page 2 645901

A stavit cu jos koju pricu.samo malo strpljenja.bit ce za koji dan.Inace sam dobro
Back to top Go down
BoSKoviC




Number of posts : 6
Registration date : 2008-03-30

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:50:42

suuuuuuuuuuuuuper rabbit oces stavit sliku od mile kad je ima 12 godina da bacim koji comment? hehe
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:51:41

BoSKoviC wrote:
suuuuuuuuuuuuuper rabbit oces stavit sliku od mile kad je ima 12 godina da bacim koji comment? hehe

Suspect
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 20:58:11

BoSKoviC wrote:
suuuuuuuuuuuuuper rabbit oces stavit sliku od mile kad je ima 12 godina da bacim koji comment? hehe

hehehehehe.ocu ako mile dopusti.ipak je on administrator,pa se nije zajebavat.vjerovatno bi me banira kad bi stavia
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 21:00:04

Afro Galeb wrote:
BoSKoviC wrote:
suuuuuuuuuuuuuper rabbit oces stavit sliku od mile kad je ima 12 godina da bacim koji comment? hehe

hehehehehe.ocu ako mile dopusti.ipak je on administrator,pa se nije zajebavat.vjerovatno bi me banira kad bi stavia

nemas ti takvih slika Najbolje galebarske price - Page 2 84948
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 21:01:35

Mile wrote:
Afro Galeb wrote:
BoSKoviC wrote:
suuuuuuuuuuuuuper rabbit oces stavit sliku od mile kad je ima 12 godina da bacim koji comment? hehe

hehehehehe.ocu ako mile dopusti.ipak je on administrator,pa se nije zajebavat.vjerovatno bi me banira kad bi stavia

nemas ti takvih slika Najbolje galebarske price - Page 2 84948

imam ja svoje izvore
Back to top Go down
BoSKoviC




Number of posts : 6
Registration date : 2008-03-30

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 21:01:45

Just joking Mile clown
i ako bude koja zlocesta slika od mojih prija samo vi nju stavite, ja san se pobrinila da moje budu sve fine pig
hehe pa samo si dajte gusta lol! odo sad ZIVILI MI!
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 21:03:12

BoSKoviC wrote:
Just joking Mile clown
i ako bude koja zlocesta slika od mojih prija samo vi nju stavite, ja san se pobrinila da moje budu sve fine pig
hehe pa samo si dajte gusta lol! odo sad ZIVILI MI!

dodji nam opet! Najbolje galebarske price - Page 2 27771
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 21:04:05

Afro Galeb wrote:
Mile wrote:
Afro Galeb wrote:
BoSKoviC wrote:
suuuuuuuuuuuuuper rabbit oces stavit sliku od mile kad je ima 12 godina da bacim koji comment? hehe

hehehehehe.ocu ako mile dopusti.ipak je on administrator,pa se nije zajebavat.vjerovatno bi me banira kad bi stavia

nemas ti takvih slika Najbolje galebarske price - Page 2 84948

imam ja svoje izvore

Najbolje galebarske price - Page 2 909163
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 22:28:12

a di je zvucnik?~ bounce
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 22:40:31

Mile wrote:
a di je zvucnik?~ bounce

Mile uskoro ce i zvucnik bit.samo strpljenja malo.ipak nisam ja data iz zvjezdanih staza,pa da mogu sve stic
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeSun 30 Mar - 22:44:14

Afro Galeb wrote:
Mile wrote:
a di je zvucnik?~ bounce

Mile uskoro ce i zvucnik bit.samo strpljenja malo.ipak nisam ja data iz zvjezdanih staza,pa da mogu sve stic

Najbolje galebarske price - Page 2 51888
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 0:09:03

E ovo je jedna jako duga prica.Zato prvo lipo sta poidite,pa skuvajte kavu i zapalite duvan.E ako ste to sve napravili onda ste spremni za citanje ove urnebesne zgode Najbolje galebarske price - Page 2 131802

Uglavnom to je prica koju sam cua od jednog prijatelja.Radnja se dogada na jednom otoku srednje dalmacije

Radi zastite privatnosti te ekipe necu otkrivat prava imena negu cu ih izmislit

Prije nego sta pocnem pricu prestavit cu vam junake te price

Travko:glavna faca ove price
Slovenac:jedan od 3 slovenska turista na jadranu
Roker:uglavnom se smija na sve sta se dogodilo Najbolje galebarske price - Page 2 846390
Hašo:u njegovoj sobi se vecina radnje dogodila
Švabo:e njemu bome nista nije bilo jasno
2 cehinje:pekne ceske holke

Ima tu jos dosta likova ali nisu toliko bitni ko navedeni

Ajde bia bi red da konacno pocnem pisat o samom dogadaju.Vjerovatno ste nestrpljivi.Evo ovako je to pocelo.Hašo je rjesia trave i pozva ekipu kod sebe doma da zapale koji joint.Odnosno kod svoje babe.Inace liti stoji kod nje.Tako su oni su poceli fumat.Ono zajebancija totalna.Valjda znate kako to ide kad se zapali.Hašo je taman smota jos jednu za zapalit prije izlaska u obliznji grad.Ali dogodia se problem.Dosa je Hašin stari i Hašo je mora nabrzinu ubacit joint u zvucnik.Nakon par minuta stari mu je otisa i nije nista posumlja.Ali bilo je jako blizu da skonta sta rade.Nasta je problem jer je joint upa u zvucnik,a na zvucniku uopce nema vida tako da ga se otvori triba ga razbit.Pokusavali su ga nekako izvadit ali nije islo.Hašo ga je cak tia razbit ali ga je sprijecia Roker.Tako je ekipa otisla u grad bez da zapale zadnji joint.Krenili su u potragu za curama.Travko i Roker su skontali neku stariju cehinju sa malim ditetom i krenili u akciju.Ono totalni likovi.Upiru zensku sa ditetom.Besramni momci.Slovencu se nije dalo gledat to,pa je odlucia ic doma.Hašo se također uputia doma ali na putu do kuce je susrea rodaka i otisa sa njim na biljar u obliznji restoran..Uglavnom kad su Hašo i slovenac otišli Travko i Roker su naravno dobili odjeb od ženske sa ditetom i krenili dalje u akciju.Vidili su neke 2 moc pekne ceske holke i krenili u akciju.Holke su bile sa dva momka (švabe) ali koga briga.I tako oni krenu u priču sa holkama. Odjednom jedan svabo upita di se moze nabavit trave,pa mu je Travko reka da ima doma.Travko pokusa nagovorit Rokera da odu po njega, ali ga je ovaj odjeba. Tako su krenili on i jedan Švabo prema hashinoj kuci..Sad se vjerovatno pitate koja trava.E je ona u Hašinom zvučniku.Travko je kroz prozor provalia u njegovu sobu da ode po zvucnik..Taman kad je Travko izlazia iz sobe otvorila su se vrata i banila je Hašina baba (89 godina),Bila je u totalnom šoku i vikala "lopov, lopov" tako da se Travko sjurio vani i da zbunjenom svabi zvucnik u ruke. mali je bio blid ko krpa...otisa po travu, a lola provalio u kucu i uvalio mu zvucnik u ruke. Ne treba ni spominjat kakve je filmove samo vrtia. Na putu do holki skontali su da je Hašo u restoranu i krenili do njega sa zvučnikom naravno.Hašo i rodak prvo nisu mogli virovat i samo su zablokirali.Nakon 10-ak sekundi su prasnili u smijeh.Travko je reka da je tia razbit zvučnik i podilit joint sa holkama.Hašo nije moga od smijanja uopce rič izustit ali nakon par minuta uzeo je zvučnik i krenia doma.Švabo i Travko su ostali bez trave ali i bez holki jerbo kad su se vratili nije više bilo čehinja.Tako im je propala jedna lipa litnja noć.A Hašo eeeeeeeeeeeeeeeeeee.Hašo je razbia zvučnik i sam zapalia joint.Nastavia se smijat do ranih jutarnjih sati Najbolje galebarske price - Page 2 846390


EDIT: evo afre editira sam ti ovaj kupus i malcice izmjenio neke sitnice. Sad je valjda citljivo. Mile
EDIT:ala nisi skroz popravia kupus ali fala na trudu.ja sam ga sad skroz sredia.Imas od mene bocu za iduci vikend
Najbolje galebarske price - Page 2 314113


Last edited by Afro Galeb on Mon 31 Mar - 2:50:24; edited 6 times in total
Back to top Go down
sandra

sandra


Number of posts : 96
Age : 34
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 0:19:07

hahaha a mislim sakrit joint u zvucnik... hallooo... lol! ludaci... al i ja bi razbila svoj zvučnik da si zapalim sama u miru božjem...
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 0:20:01

prajsles! Najbolje galebarske price - Page 2 51888

da mi je bar bilo vidit te kraljeve! king
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
deko

deko


Number of posts : 26
Age : 32
Lokacija : split
Registration date : 2008-03-30

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 0:22:30

pozdrav haši i travki Najbolje galebarske price - Page 2 1257 farao
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 0:29:29

isprica bi "mate se zeni" ali to ipak moras cut da bi dozivio Very Happy
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 0:59:53

pretproslo lito je dosla ekipa mladih cehinja od kojih sam primjetia da se jedna lozi na mene. smisna mala, crvenokosa. posto se njihov odmor blizio kraju pomislia sam "ma dovraga, idem provat" i upa sam joj. nakon 10 min. posao je bio obavljen. posto je na trenutnoj lokaciji bilo previse prolaznika odlucio sam je odvest do jebodroma...tamo sam krenia lagano, po obicaju...sve redom, skinia majicu...kad odjednom neko cujem neko suskanje u blizini. pojavia se jedan stariji covik i pocea govorit nesto ovoj mojoj. odma' sam skonta da joj je to caca...jadna cura se cila zblesila a ja sam samo buljio u drugom smjeru spremanna sprint prema medicima Najbolje galebarske price - Page 2 964374 ujak joj je osta kod porta, ko zna zasto, mozda mi je radia kakvu sacekusu Najbolje galebarske price - Page 2 846390 uglavnom zenska se skupila sa starim, a ja sam onako polugol osta gledat malo more i smijat se nastaloj situaciji. kad sam se napokon vratia svi su odahnili. misli su da me je ubilo! a sta sam dalje...jedino sta sam moga. preuzea bocu u luli mira i sio sa ekipom. Najbolje galebarske price - Page 2 428158
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 1:19:42

evo jedan totalni neugodnjak...

lito je bilo totalna susa...niti sam se puno trudio niti sam ima uspjeha cak i kad bi nesto i prova. na tadasnji dan je treba biti koncert zinedina zidana (oni sta sviraju pantaganu). vecer prije sam prova upast jednoj crvenokosoj ali me nije previse obadavala. i mene je puklo nesto nesvakidasnje. idem se osisat! geek skupia sam pare i otisa odma' u omis. nitko me nije vidia do koncerta...a kad sam dosa, ljudi su vise pricali o meni nego o samom koncertu. kad me ova crvena vidila urednog i frisko osisanog odma' je promijenila plocu i ubrzo sam sa njom i zabrija nasrid kafica. Cool dezurni je rijesio njenu sestru plavusu, a ja sam se muva s njom. na zadnji dan njenog ostanka se naravno planiralo ic do kraja...no, ja sam rasjeka nozni palac na skaline i otisa u ambulantu gdje mi je naredila mirovanje i da se ne smim puno kretat. popizdia. preklinja sam ovu sestru da promijeni iskaz....pita sam je mogu li hodat na peti i svakakve pizdarije...cak sam i reka da mi zeska ide sutra ca i da ja veceras moram biti na moru jer je mater koja me dovezla vec totalno prigrlila ideju da taj dan ne mrdam nigdi. No na kraju sam uspia slomit mater i dosa sam na misto di smo se dogovorili nac. nje nema! popizdia! a dosa sam jedno 2 min posli dogovorenog vrimena jer sam mora sepat. ceka sam tamo 10 min pa sam se uputia do kontre. tamo sam vidia nju i sestru kako side za stolom. ispalo je da je bia nesporazum i da me ona cekala od 8 ipo i otisla taman malo prije nego sta sam dosa. tu sam vecer malo puno popia, radio standardnu proceduru sa ovom svojom zenskom da bi je na kraju uzea za ruku i odvea na daleku plazu....

no, nije bilo tako jednostavno. od svog tog alkohola sisten je otkaza. moja tipicna sreca! Najbolje galebarske price - Page 2 925286 zenska je vidila da sam totalno u kurcu pa je rekla da ce se vratit rano ujutro prije nego krene za prag. "eto, nova sansa!"...ali ima problem. nemam vise gumica, a ducani davno zatvorili. jedva sam nekako uvatia dezurnog koji je ima jednog viska u autu. zauzeo sam stratesku poziciju kod apartmana di je ova moja odsjela i ceka sam da se spusti. na kraju i je....uzea sam je za ruku i odvea na isto misto. ali ovaj put nije bilo greske! pig

eto sta nova frizura ucini! Najbolje galebarske price - Page 2 711692
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 1:51:38

lose, prelose.....
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 2:59:21

Mile wrote:
evo jedan totalni neugodnjak...

lito je bilo totalna susa...niti sam se puno trudio niti sam ima uspjeha cak i kad bi nesto i prova. na tadasnji dan je treba biti koncert zinedina zidana (oni sta sviraju pantaganu). vecer prije sam prova upast jednoj crvenokosoj ali me nije previse obadavala. i mene je puklo nesto nesvakidasnje. idem se osisat! geek skupia sam pare i otisa odma' u omis. nitko me nije vidia do koncerta...a kad sam dosa, ljudi su vise pricali o meni nego o samom koncertu. kad me ova crvena vidila urednog i frisko osisanog odma' je promijenila plocu i ubrzo sam sa njom i zabrija nasrid kafica. Cool dezurni je rijesio njenu sestru plavusu, a ja sam se muva s njom. na zadnji dan njenog ostanka se naravno planiralo ic do kraja...no, ja sam rasjeka nozni palac na skaline i otisa u ambulantu gdje mi je naredila mirovanje i da se ne smim puno kretat. popizdia. preklinja sam ovu sestru da promijeni iskaz....pita sam je mogu li hodat na peti i svakakve pizdarije...cak sam i reka da mi zeska ide sutra ca i da ja veceras moram biti na moru jer je mater koja me dovezla vec totalno prigrlila ideju da taj dan ne mrdam nigdi. No na kraju sam uspia slomit mater i dosa sam na misto di smo se dogovorili nac. nje nema! popizdia! a dosa sam jedno 2 min posli dogovorenog vrimena jer sam mora sepat. ceka sam tamo 10 min pa sam se uputia do kontre. tamo sam vidia nju i sestru kako side za stolom. ispalo je da je bia nesporazum i da me ona cekala od 8 ipo i otisla taman malo prije nego sta sam dosa. tu sam vecer malo puno popia, radio standardnu proceduru sa ovom svojom zenskom da bi je na kraju uzea za ruku i odvea na daleku plazu....

no, nije bilo tako jednostavno. od svog tog alkohola sisten je otkaza. moja tipicna sreca! Najbolje galebarske price - Page 2 925286 zenska je vidila da sam totalno u kurcu pa je rekla da ce se vratit rano ujutro prije nego krene za prag. "eto, nova sansa!"...ali ima problem. nemam vise gumica, a ducani davno zatvorili. jedva sam nekako uvatia dezurnog koji je ima jednog viska u autu. zauzeo sam stratesku poziciju kod apartmana di je ova moja odsjela i ceka sam da se spusti. na kraju i je....uzea sam je za ruku i odvea na isto misto. ali ovaj put nije bilo greske! pig

eto sta nova frizura ucini! Najbolje galebarske price - Page 2 711692

Ej Mile.Evo da napišem nešto prije spavanja.Zaboravia si nešto rec,a to je ona scena kad si sa crvenom pia tekilu odnosno vodu koju ti je dezurni natocio jer nisi ima love za 2 tekile.Kad si eksa navodnu tekilu odnosno vodu holka je ostala začuđena jer je u čaši bilo poprilično navodne tekile
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:03:38

pekny halan wrote:
lose, prelose.....

Najbolje galebarske price - Page 2 764945
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitimeMon 31 Mar - 11:05:03

[quote="Afro Galeb"]
Mile wrote:


Ej Mile.Evo da napišem nešto prije spavanja.Zaboravia si nešto rec,a to je ona scena kad si sa crvenom pia tekilu odnosno vodu koju ti je dezurni natocio jer nisi ima love za 2 tekile.Kad si eksa navodnu tekilu odnosno vodu holka je ostala začuđena jer je u čaši bilo poprilično navodne tekile

Najbolje galebarske price - Page 2 964374 Najbolje galebarske price - Page 2 964374 Najbolje galebarske price - Page 2 51888 Najbolje galebarske price - Page 2 964374

aaaaaaahahahahahahahahaaa
Back to top Go down
Sponsored content





Najbolje galebarske price - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Najbolje galebarske price   Najbolje galebarske price - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Najbolje galebarske price
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» oklen su najbolje zenske
» oklen su najbolje hrvatice...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: Galebarenje :: galebarska kronika-
Jump to: