Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Gost
Guest




PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU   PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 Icon_minitimeSat 5 Apr - 22:01:30

dezurni_galeb wrote:
hmm... a evo danas san ispila jedan regal na 30 centi jerbo nemere stat u novorenovirani prostor scratch ... pitura sobe...kuzina se ceka...mogla bi nedi za dva tjedna...unda, stokovi su piturani (jedna vrata se ne zatvaraju bas najbolje...)...

a tribalo bi poplocat dvor, stavit bunju na jedan zid, eventualno jos nesto istemat...unda, vratit sve nazad, stavit krevete i sezona more pocet... PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 51888

uu sta ce to bit PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 413287 PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 78802

u mene su te pripreme isto kraju, uzeli smo nove El peci za kuzine, jedna dolazi meni doli pa cu moc skuvatnesta u miru kad ogladnin oko 2- ujutru PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 9275

skroz gori u novon stanu idu plocice i laminat, a i kuzina skoro dolazi, pripreme u svi 16, jos da bude cehinja ovo lito ko i proslo, nista lipse nego kad je u apartmanu do mene, nema di pobic PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 846390
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU   PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 Icon_minitimeMon 23 Mar - 21:52:22

evo nova sezona galebarenja je prid vratima...kako teku pripreme doli kod vas u ovo vrime recesije?...nadajmo se da nece bit manje turista odnosno holki...a mene nije ni briga ako cu bit ode u purgeriji mada bilo bi lipo znat da ih ima i da ih neki novi galebi vataju,a ja cu ode na jarunu lovit mrlje da zadivim one mlade purgerice sta nemaju love za more,pa se kupaju u toj ruznoj bari ili kako ga neki zovu zagrebacko more... PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 846390 ...ako je to more ja sam martin luter king ili vec neko ko nisam...aj idem ja pod osti na bundek PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 9275
Back to top Go down
Gost
Guest




PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU   PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 Icon_minitimeFri 27 Mar - 20:55:24

ma jebes pripreme ja san rodjen spreman PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 645901
Back to top Go down
Gost
Guest




PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU   PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 Icon_minitimeMon 30 Mar - 11:07:27

Pekny Halan wrote:
ma jebes pripreme ja san rodjen spreman PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 645901

to je bez daljnjeg!! PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 78802
Back to top Go down
Sponsored content





PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 Empty
PostSubject: Re: PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU   PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
PRIPREMA GALEBA ZA SEZONU
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» predstavljanje novih galebova...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: Galebarenje :: galebarska kronika-
Jump to: