Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 POCELA JE SEZONA

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeSun 25 May - 17:38:39

evo danas je palo prvo kupanje i prvi podvodni ribolov ove godine.pala je jedna hoba od kil ipo.to je sve sta sam i vidia pod morem ali kad sam podiga glavu i okrenia se prema plazi ima sam dvi puske POCELA JE SEZONA 964374.prvo neka mama od jedno 35 godina u toplesu sa impresivnim tilom ali i sa hlapcem tako da sam jedino moga gledat.plivajuci dalje sa podignutom glavom ko kod pasa kad pliva sam uocia jos jednu kapitalnu ribu na dvi noge.ova je bila nesto mlada od one prije.isto jebeno tilo ali nije bila u toplesu jebemu.uglavnom bila je sama,pa sam je prova zadivit sa par gracijoznih zarona od 10 do 15 sekundi ali nisam je bas nesto impresionira.sad jel to zbog masne kose ili zelene maske al danas se takve maske nose scratch
Back to top Go down
Gost
Guest




POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeSun 25 May - 21:22:42

e onda u subotu-nediju je prvi picigin!
cheers
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeSun 25 May - 22:15:55

ma jebemu sve...i ja cu na picigin! Cool
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeTue 27 May - 2:09:59

Mile wrote:
ma jebemu sve...i ja cu na picigin! Cool

evo taman sam mislija rec da cu i ja s vama na picigin, al kad ce roko ic nista od toga !!!
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeTue 27 May - 2:14:38

Godfather wrote:
Mile wrote:
ma jebemu sve...i ja cu na picigin! Cool

evo taman sam mislija rec da cu i ja s vama na picigin, al kad ce roko ic nista od toga !!!

ka prvo on nije roko nego mile picka,a ka drugo mile picka ce igrat dubinca tako da nema brige
Back to top Go down
Godfather

Godfather


Number of posts : 57
Registration date : 2008-03-24

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeTue 27 May - 2:15:59

Afro Galeb wrote:
Godfather wrote:
Mile wrote:
ma jebemu sve...i ja cu na picigin! Cool

evo taman sam mislija rec da cu i ja s vama na picigin, al kad ce roko ic nista od toga !!!

ka prvo on nije roko nego mile picka,a ka drugo mile picka ce igrat dubinca tako da nema brige

odlicno, onda stizem!!!
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeTue 27 May - 2:55:58

Godfather wrote:
Mile wrote:
ma jebemu sve...i ja cu na picigin! Cool

evo taman sam mislija rec da cu i ja s vama na picigin, al kad ce roko ic nista od toga !!!

popizdia
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeTue 27 May - 15:22:29

pocelo i u nas, ja se kasnije iden okupat, jucer sidin u sobi i cujem dolaze neke zenske, izadjen van njih 2, 20-ak godina, i traze smjestaj za njih 7 na jednu noc, ja jebem sve zivo, da su trazili na dulje spremio bi stan, al vako mi se nije dalo, jos bi za 70€, posla ih u susjede Leti-poleti, i posli iden u compe one se kupaju na plazi, konocal mi je da podatke: 5 zena i 2 muskih
jutros san bio na moru ovon liku sta radi na brodu skenirat i poslat neke dokumente, i opet se kupale, ko zna mozda su ostale na vise dana, jbga nisan ima vrimena pa da oden do njih, bile 3 same:klopa:

sad iden na more vidit kakvo je stanje POCELA JE SEZONA 817489
Back to top Go down
vilibor




Number of posts : 176
Lokacija : j***čka obala
Registration date : 2008-04-19

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeTue 27 May - 16:26:59

dobze dobze Cool Basketball bounce POCELA JE SEZONA 9275 POCELA JE SEZONA 800130
Back to top Go down
sandra

sandra


Number of posts : 96
Age : 34
Registration date : 2008-03-23

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeTue 27 May - 19:25:32

ja bi se kupatttttt... smrc... al ajde idem sutra malo do alpskih srba a.k.a susjeda nam slovenaca u terme čatež... znam nije to to, more je more, al šta ću... bolje išta nego ništa... doći ću ja uskoro u najdraže mi selo... POCELA JE SEZONA 51888
Back to top Go down
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeTue 27 May - 21:35:33

sandra wrote:
ja bi se kupatttttt... smrc... al ajde idem sutra malo do alpskih srba a.k.a susjeda nam slovenaca u terme čatež... znam nije to to, more je more, al šta ću... bolje išta nego ništa... doći ću ja uskoro u najdraže mi selo... POCELA JE SEZONA 51888

a di stanu te terme catez u sloveniju.bice to na par katova ili je dio u austriji POCELA JE SEZONA 964374
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeTue 27 May - 22:54:29

Pekny Halan wrote:
pocelo i u nas, ja se kasnije iden okupat, jucer sidin u sobi i cujem dolaze neke zenske, izadjen van njih 2, 20-ak godina, i traze smjestaj za njih 7 na jednu noc, ja jebem sve zivo, da su trazili na dulje spremio bi stan, al vako mi se nije dalo, jos bi za 70€, posla ih u susjede Leti-poleti, i posli iden u compe one se kupaju na plazi, konocal mi je da podatke: 5 zena i 2 muskih
jutros san bio na moru ovon liku sta radi na brodu skenirat i poslat neke dokumente, i opet se kupale, ko zna mozda su ostale na vise dana, jbga nisan ima vrimena pa da oden do njih, bile 3 same:klopa:

sad iden na more vidit kakvo je stanje POCELA JE SEZONA 817489

ajde halane, otvori sezonu! POCELA JE SEZONA 711692
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Gost
Guest




POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeTue 27 May - 23:04:51

nisu bile, cini mi se da su isle ca No
okupa san se i more je super, bas taman frisko bounce
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeThu 29 May - 0:10:54

Pekny Halan wrote:
nisu bile, cini mi se da su isle ca No

a jebemu zivot! POCELA JE SEZONA 344192
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
vilibor




Number of posts : 176
Lokacija : j***čka obala
Registration date : 2008-04-19

POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitimeThu 29 May - 13:51:56

nema veze valjda ce na piciginu bit sta
Back to top Go down
Sponsored content





POCELA JE SEZONA Empty
PostSubject: Re: POCELA JE SEZONA   POCELA JE SEZONA Icon_minitime

Back to top Go down
 
POCELA JE SEZONA
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» galebarska sezona 2008

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: Galebarenje :: galebarska kronika-
Jump to: