Galebovi United Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Galebovi United Forum

dok svi ljudi spavaju, galebi se karaju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 galebarska sezona 2008

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

galebarska sezona 2008 Empty
PostSubject: galebarska sezona 2008   galebarska sezona 2008 Icon_minitimeWed 1 Oct - 14:31:32

evo gotova je jos jedna sezona galebarenja, amo, pisite svoje dojmove...

meni je osobno bila razocaranje...u nasem mist slaba ponuda holki, a dogadjanja su bila teska nula...sva sreca da je u makarskoj bilo dobro da ispravi situaciju...

e da, dobra stvar je i da mi je saldo u kontre jos uvik na pozitivnoj nuli Very Happy
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
Afro Galeb
Moderator



Number of posts : 365
Registration date : 2008-03-23

galebarska sezona 2008 Empty
PostSubject: Re: galebarska sezona 2008   galebarska sezona 2008 Icon_minitimeThu 2 Oct - 12:34:18

ufff otkad nisam bia ode Shocked...a meni je lito bilo...hm...pa moga bi rec vrhunski sta se suprotnog spola tice..a sad ostalo...pijanke nisu bile ceste niti su bile onake ko prijasnjih lita kad bi o njima pricali danima,a jebemu opet imam priko 1000 kn duga u kontre galebarska sezona 2008 344192.u biti ne znam ni koliko imam ali se bojim uopce pitat.ajde izlazilo se u basku i makarsku i naravno spickalo cilu placu,a kad pogledam najvise bi jos spiska u vec spomenutnoj kontri.jebemti to pisi.malo popijes,pa pocastis cili kafic i okolne plaze.onda se ujutro budis i nemas pojma di si bia i sta si radia ,a kamoli da znas da si nabia toliko duga da ce to i tvoji potomci osjetit confused .ajde necu se vise zalit.kad sve zbrojim i oduzmem (ne mislim tu na dugove) lito mi je bilo predobro i necu ga nikad zaboravit posebno radi Ž i lipih tjedan dana u makarskoj provedenih sa njom.uglavnom zivilo lito 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers
Back to top Go down
Mile
Admin
Mile


Number of posts : 506
Age : 38
Lokacija : doma učim
Registration date : 2008-03-23

galebarska sezona 2008 Empty
PostSubject: Re: galebarska sezona 2008   galebarska sezona 2008 Icon_minitimeThu 2 Oct - 16:39:16

di god smo mi ostali popusili afro je tu dobia galebarska sezona 2008 909163

hehehe...drago mi je stari, pogotovo zbog miss Z...

valjda ce za nas druge bit malo bolje dogodine galebarska sezona 2008 428158
Back to top Go down
https://galebovi-united.forumotion.com
purger




Number of posts : 1
Registration date : 2008-10-16

galebarska sezona 2008 Empty
PostSubject: Re: galebarska sezona 2008   galebarska sezona 2008 Icon_minitimeThu 16 Oct - 15:10:32

Mile wrote:
evo gotova je jos jedna sezona galebarenja, amo, pisite svoje dojmove...

meni je osobno bila razocaranje...u nasem mist slaba ponuda holki, a dogadjanja su bila teska nula...sva sreca da je u makarskoj bilo dobro da ispravi situaciju...

e da, dobra stvar je i da mi je saldo u kontre jos uvik na pozitivnoj nuli Very Happy

Mile moze nesto rijesit samo ako ja nejdem sa njim Razz
Back to top Go down
Sponsored content





galebarska sezona 2008 Empty
PostSubject: Re: galebarska sezona 2008   galebarska sezona 2008 Icon_minitime

Back to top Go down
 
galebarska sezona 2008
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» POCELA JE SEZONA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Galebovi United Forum :: Galebarenje :: galebarska kronika-
Jump to: